Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

150.000 €
20.36 € / mp

Teren de vânzare, Com. Sarata, Jud. Bacău

Sărata (Sărata)

7.366 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

599.748 €
106 € / mp

Teren 5,658 mp strada Calea Republicii Bacau

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

5.658 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

150.000 €
95.79 € / mp

Vand casa batraneasca + Teren –zona REPUBLICII, ...

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

1.566 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
4

430.000 €
319.70 € / mp

Proiect rezidențial autorizat de vânz ...

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

1.345 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

116.625 €
75 € / mp

Teren Electricienilor Bacau

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

1.555 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

135.000 €
29.91 € / mp

Teren intravilan 4514 mp de vânzare, Luizi Călu ...

Luizi-Călugăra

La ~5km distanță

4.514 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

46.500 €
34.96 € / mp

Teren de vânzare Nicolae Balcescu – ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.330 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

41.000 €
19.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Nicolae Balcescu, ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

2.114 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

150.000 €
159.000 €
23.78 € / mp

Teren Industrial Ciresoaia

Izvoare, Bacău

La ~5km distanță

6.309 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
23

69.900 €
188.41 € / mp

Teren 371 mp curti constructii+casa 5 camere si ...

Izvoare, Bacău

La ~5km distanță

371 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

109.900 €
33.59 € / mp

Teren pentru investitii in Izvoare

Izvoare, Bacău

La ~5km distanță

3.272 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
5

16.500 €
41.25 € / mp

Teren de vânzare, Str. Înfrățirii, Jud. Bacău

Izvoare, Bacău

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

47.000 €
34.43 € / mp

Izvoare - teren intravilan - 1.365mp - dubla d ...

Izvoare, Bacău

La ~5km distanță

1.365 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

150.000 €
339.37 € / mp

Teren intravilan 442 mp, cartier Cornisa, Strad ...

Cornișa, Bacău

La ~5km distanță

442 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

21.800 €
43.60 € / mp

Teren intravilan de Vanzare in Magura Bacau

Crihan

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

22.440 €
12 € / mp

Teren extravilan de vanzare Crihan Bacau

Crihan

La ~5km distanță

1.870 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

97.000 €
179.30 € / mp

Teren intravilan, 541mp, Cartier CFR

CFR, Bacău

La ~5km distanță

541 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

54.000 €
45 € / mp

Teren Arcadie Septilici

CFR, Bacău

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

55.000 €
45.83 € / mp

De vanzare teren de 1200 mp, Arcadie Septilici

CFR, Bacău

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

38.000 €
84.44 € / mp

Teren intravilan 480 mp cu casa batraneasca , ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
12

19.990 €
7.17 € / mp

Teren intravilan 2787 MP + casa batraneasca | G ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

2.787 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

16.900 €
27.89 € / mp

Teren intravilan 606 mp, zona Nicolae Balcescu

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

606 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

22.725 €
25 € / mp

Teren de Vanzare Luncani - Slatina

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

909 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

376.576 €
42.35 € / mp

𝐓𝐞𝐫𝐞𝐧 & ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

8.892 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

49.000 €
7.90 € / mp

Teren, Traian Bacau

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

21.500 €
18.22 € / mp

Teren intravilan 1180 mp, zona Saucesti

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

1.180 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

120.000 €
22.71 € / mp

Teren De Vanzare Comuna Margineni

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

5.284 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

103.325 €
25 € / mp

Oportunitate Investitie Teren Luncani - Slatina

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

4.133 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

47.000 €
52.500 €
94.95 € / mp

Ura teren 495 mp intravilan-toate utilitatile

Narcisa, Bacău

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
22

373.345 €
308.550 €
154.85 € / mp

Aeroportului, Teren comercial 2411 mp, Utilitat ...

Narcisa, Bacău

La ~5km distanță

2.411 mp teren
Construcții