Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

14.000 €
43.75 € / mp

Loturi teren intravilan, Mărgineni

Mărgineni

320 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

234.000 €
39.17 € / mp

Teren intravilan parcelat 13 loturi, Mărgineni

Mărgineni

5.974 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

225.000 €
67.16 € / mp

Margineni (Royal Garden), 3350 mp intravilan, s ...

Mărgineni

3.350 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

36.233 €
19 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 1907 mp, varia ...

Mărgineni

1.907 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
9

82.500 €
55 € / mp

Gheraiesti-str. Lunca Bistritei-la asfalt-1.500 ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

510.708 €
106 € / mp

Teren 4,818 mp la strada principala in Gheraies ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

4.818 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

49.500 €
53.900 €
41.25 € / mp

Teren 1200mp Gheraiesti

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

84.200 €
61.000 €
179.91 € / mp

Loturi de teren de vanzare in Bacau, Calea Mol ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

468 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

132.255 €
45 € / mp

Teren de vanzare in Bacau

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

2.939 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

120.000 €
72.03 € / mp

Teren de vânzare – Calea Moldovei, B ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

1.666 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

129.500 €
41.05 € / mp

Parcele teren intravilan comuna Bogdan Voda, ju ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

3.155 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

139.500 €
93.25 € / mp

TEREN INTRAVILAT-1.500 MP-PIAZZETA-CALEA ROMANU ...

Calea Romanului, Bacău

La ~5km distanță

1.496 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

87.000 €
43.76 € / mp

OFERTA limitata!!!!! Teren Calea Romanului - st ...

Calea Romanului, Bacău

La ~5km distanță

1.988 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

158.000 €
158 € / mp

Persoana fizica - teren 1.000mp - Serbanesti - ...

Calea Romanului, Bacău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

350.000 €
297.87 € / mp

Teren de vanzare - zona Arena Mall - str. 22 De ...

Ștefan cel Mare, Bacău

La ~5km distanță

1.175 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

16.500 €
18.33 € / mp

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

168.000 €
9.23 € / mp

Teren intravilan parcelabil Deschidere 44 ml ...

Săucești

La ~5km distanță

18.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

72.000 €
60 € / mp

Saucesti-platou Bogdan Voda-intravilan-1.200 mp ...

Săucești

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

172.000 €
298.61 € / mp

Central - Banca Nationala - 576 mp

Banca Națională, Bacău

La ~5km distanță

576 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

55.000 €
41.38 € / mp

Teren 1329 mp | Casa batraneasca | Toate utilit ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

1.329 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

28.800 €
50.97 € / mp

Lot casa, Serbanesti

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

63.000 €
108.62 € / mp

Teren 580m Șerbănești cu casa in construcție

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

580 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

17.900 €
26.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN, SERBANESTI

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

125.000 €
26.23 € / mp

Teren intravilan pentru construcții, 4765 ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

4.765 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
7

90.000 €
90 € / mp

Construiește imediat! Teren 1000 mp cu pro ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

76.500 €
77.04 € / mp

Teren intravilan 993 mp, Cartier Serbanesti, Ba ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

993 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

35.400 €
39.46 € / mp

Teren Intravilan în Serbanesti, Bacau

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

897 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

2.708.585 €
2.238.500 €
640.48 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie de constructie ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

4.229 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

150.000 €
41.10 € / mp

Teren intravilan 3650 mp, zona Serbanesti

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

3.650 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

82.602 €
26 € / mp

Teren intravilan 3177 mp, zona Serbanesti

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

3.177 mp teren
Construcții