Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă
2

83.240 €
20 € / mp

4162 mp teren parcelabil in loturi de 1000 mp, ...

Dumbrava (Berești-Bistrița)

4.162 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

32.000 €
6.40 € / mp

Teren 5000 mp, Dumbrava - Itesti, jud. Bacau, l ...

Itești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

75.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Lilieci, Hemeius, Bacau

Lilieci

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

69.500 €
18.29 € / mp

Teren Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

106.800 €
31.41 € / mp

Teren de vanzare 3400 mp Lilieci Bacau

Lilieci

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

29.700 €
25.49 € / mp

Lot de casa in Lilieci - de vanzare

Lilieci

La ~5km distanță

1.165 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

47.900 €
18.75 € / mp

Teren intravilan 2554 mp, com. Prajesti, jud. B ...

Prăjești (Traian)

La ~5km distanță

2.554 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

129.500 €
41.05 € / mp

Parcele teren intravilan comuna Bogdan Voda, ju ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

3.155 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

342.500 €
24.87 € / mp

Teren Bogdan Voda E85

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

13.773 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

168.000 €
9.23 € / mp

Teren intravilan parcelabil Deschidere 44 ml ...

Săucești

La ~5km distanță

18.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

16.500 €
18.33 € / mp

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

72.000 €
60 € / mp

Saucesti-platou Bogdan Voda-intravilan-1.200 mp ...

Săucești

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

26.000 €
39.16 € / mp

Teren intravilan multifunctional, Hemeius. PRET ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

664 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

14.175 €
25 € / mp

Loturi teren 567 mp - Hemeius - Pensiunea Lored ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

567 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

100.000 €
33.33 € / mp

Hemeius, 3000 mp -teren intravilan, utilitati

Hemeiuș

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

79.800 €
15.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bacau Calea Moldove ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

5.105 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

44.900 €
71.96 € / mp

Hemeius 624 mp teren de casa

Hemeiuș

La ~5km distanță

624 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

49.000 €
37.69 € / mp

Hemeiusi (Parcul Dendrologic) lot de teren 1300 ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

66.550 €
30.25 € / mp

Teren intravilan 2200 mp Hemeius Bacau

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

136.000 €
21.94 € / mp

Teren intravilan 6.200 mp –Hemeiuș

Hemeiuș

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

87.000 €
34.80 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp- Hemeiuș

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

61.200 €
17 € / mp

De vanzare teren intravilan Hemeius Bacau

Hemeiuș

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

33.000 €
78.20 € / mp

Teren intravilan Hemeiuș

Hemeiuș

La ~5km distanță

422 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
3

100.000 €
33.66 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Hemeiu ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.971 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42.500 €
15.31 € / mp

Teren intravilan, Parcul Dendrologic, Hemeius

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.776 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

225.000 €
67.16 € / mp

Margineni (Royal Garden), 3350 mp intravilan, s ...

Mărgineni

La ~10km distanță

3.350 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

36.233 €
19 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 1907 mp, varia ...

Mărgineni

La ~10km distanță

1.907 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

84.200 €
61.000 €
179.91 € / mp

Loturi de teren de vanzare in Bacau, Calea Mol ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~10km distanță

468 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

120.000 €
72.03 € / mp

Teren de vânzare – Calea Moldovei, B ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~10km distanță

1.666 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

132.255 €
45 € / mp

Teren de vanzare in Bacau

Calea Moldovei, Bacău

La ~10km distanță

2.939 mp teren
Construcții