Proprietăți unice: 14
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.465 €
95 € / mp

Teren intre 440-550mp-4 parcele disponibile Ste ...

Ștefănești

447 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

4.425.666 €
42 € / mp

STEFANESTI | Teren intravilan cu suprafata de 1 ...

Ștefănești

105.373 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

125.000 €
135.87 € / mp

Teren Stefanesti Lidl, cu autorizație 2 case

Ștefănești

920 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
12

35.000 €
41.400 €
50.72 € / mp

Teren 690 mp, deschidere 50 m, utilități – 1 km ...

Ștefănești

690 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

181.650 €
50 € / mp

Vanzare Teren intravilan Stefanesti - Primarie ...

Ștefănești

3.633 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

40.500 €
80.52 € / mp

Teren intravilan S= 503 mp, Ștefăne&# ...

Ștefănești

503 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

59.900 €
92.44 € / mp

Teren intravilan Stefanesti Zavoi, utilitati, 3 ...

Ștefănești

648 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 59,900 € și 60.000 €
Agenție

7 luni în urmă
9

27.900 €
680.49 € / mp

Teren intravilan, Suprafață 685 mp, Ștefănești ...

Ștefănești

685 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 27,900 € și 28.800 €
Agenție

7 luni în urmă

1.500.000 €
50 € / mp

Vanzare teren pe dealurile Stefanestiului, zona ...

Ștefănești

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

41.900 €
88.03 € / mp

Teren Ștefănești- Str Zorilor!

Ștefănești

476 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

450.000 €
45 € / mp

Vând teren intravilan în orașul ...

Ștefănești

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

91.900 €
91.90 € / mp

Teren 1000 mp, intravilan, deschidere 25 ml - s ...

Ștefănești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

30.000 €
6.68 € / mp

TEREN STEFANESTI!

Ștefănești

4.488 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40.000 €
37.825 €
89.89 € / mp

Teren intravilan Stefanesti - Valea Mare-Podgor ...

Ștefănești

445 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

119.000 €
85 € / mp

Teren intravilan, S= 1400 mp, Stefanesti, Arges ...

Ștefăneștii Noi

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500.000 €
60 € / mp

Teren intravilan 75000 mp Stefanesti, planul I, ...

Ștefăneștii Noi

La ~5km distanță

75.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

140.100 €
52.99 € / mp

Pitesti-Stefanesti-Crama Stefanesti teren de va ...

Viișoara

La ~5km distanță

2.644 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
2

80.000 €
26.14 € / mp

Teren intravilan-extravilan, Valea Mare-Podgori ...

Valea Mare-Podgoria

La ~5km distanță

3.060 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

575.000 €
57.50 € / mp

Teren Prelungirea Craiovei, in spate la Mathaus ...

Prelungirea Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

85.000 €
425 € / mp

Teren vanzare/inchiriere, Craiovei , suprafata ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.669.000 €
120.24 € / mp

TEREN PLATOU CRAIOVEI - Pitesti, 13 880 mp

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

13.880 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

270.000 €
272.73 € / mp

Teren de vânzare – 990 mp –Calea Craiovei, Pite ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

990 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.200.000 €
120 € / mp

Teren 10.000 mp - Str. Octavian Goga, Craiovei!

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200.000 €
120 € / mp

Comision 0% - Teren 10.000 mp - Str. Octavian G ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

426.000 €
300 € / mp

Teren intravilan S= 1420 mp, Craiovei, Pitesti ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

1.420 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

80.000 €
220.99 € / mp

Teren intravilan S=362 mp, Craiovei, Pitesti - ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

362 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

260.000 €
1,040.00 € / mp

Vanzare teren Craiovei

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

58.320 €
120 € / mp

(314) Teren pentru casa Pitesti – zona pl ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

486 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

200 €
0.18 € / mp

Ocazie! Teren 1.086 mp – Prundu-Craiovei, cu to ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

1.086 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

550.000 €
550 € / mp

teren Craiovei piață Smârdan

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Ștefănești, Județul Argeș

Ștefănești, situat în Județul Argeș, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri de construcție. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 60.000 euro, cu oferte care încep de la 40.500 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 4.425.666 euro, în funcție de locație și dimensiuni.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 60 euro, cu valori ce variază între 15 euro și 95 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 53 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Aproximativ 10% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.

Ștefănești reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri de construcție, având prețuri competitive și o piață dinamică. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Ștefănești!