Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
8

48.500 €
18 € / mp

Teren intravilan, 2694mp, râu, vedere spre munt ...

Sătic

2.694 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

246.267 €
7 € / mp

Teren intravilan cu potential turistic

Sătic

35.181 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

60.000 €
33.80 € / mp

Teren intravilan - Rucar - Satic - 1775 mp - la ...

Sătic

1.775 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
10

90.000 €
30.000 €
30 € / mp

Rucar-Satic, teren intravilan de vanzare, lotur ...

Rucăr

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
18

37.800 €
12 € / mp

Teren panoramic însorit, utilități, panta mica ...

Podu Dâmboviței

La ~5km distanță

3.150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

48.276 €
27 € / mp

Comision 0% | Teren intravilan 1.788 mp în Cioc ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

1.788 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

45.000 €
21.87 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE- Comision 0%

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

2.058 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
32.89 € / mp

Vanzare teren Intravilan construibil, 304 mp, i ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

304 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

45.000 €
12.08 € / mp

Teren intravilan Dambovicioara / OFERTA

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

3.726 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

47.500 €
3.91 € / mp

Vand teren Arges in Dambovicioara 12 150 mp ve ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

12.150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

169.990 €
14.12 € / mp

Teren cu vedere panoramică de vânzare | Podu Dâ ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

12.041 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

67.000 €
15.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare Dambovicioara , Pia ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

4.219 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

49.500 €
26.77 € / mp

Teren de vanzare in Leresti si casa la roșu cu ...

Lerești

La ~10km distanță

1.849 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
4

83.885 €
10.49 € / mp

Teren 8000 mp Leresti, 83.885 eur

Lerești

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

85.170 €
85 € / mp

Teren 1.002 mp lângă Manastirea Namaesti

Nămăești

La ~10km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

119.900 €
31.92 € / mp

Comision 0%| Teren intravilan Sirnea 3756 mp| P ...

Șirnea

La ~10km distanță

3.756 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

2.550.000 €
17 € / mp

Teren cu panorama unica si incredibila in Sirne ...

Șirnea

La ~10km distanță

150.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
17

377.000 €
29 € / mp

Teren intravilan

Șirnea

La ~10km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
38

2.550.000 €
17 € / mp

Teren De Vanzare In Sirnea

Șirnea

La ~10km distanță

150.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

27.000 €
25.94 € / mp

Teren 1,041mp Fundatica / Drumul Fundatica

Fundățica

La ~10km distanță

1.041 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

100.000 €
26.43 € / mp

Teren Premium în Fundata: 3,784mp de Priveliște ...

Fundata

La ~15km distanță

3.784 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

100.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Fundata, 4000 mp, potențial tu ...

Fundata

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

189.000 €
23.46 € / mp

Teren intravilan Fundata, potențial turistic, 8 ...

Fundata

La ~15km distanță

8.057 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

34.000 €
17 € / mp

Teren 2,000mp Fundata / DN 73 / Comision 0%

Fundata

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
23

25.000 €
25.38 € / mp

Teren intravilan CU PRIVELISTE DE POVESTE- Fund ...

Fundata

La ~15km distanță

985 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

306.000 €
39.97 € / mp

Teren 7,656 mp + Cabane tip A Frame, Fundata

Fundata

La ~15km distanță

7.656 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

116.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 4000 mp, Fundata, zona Bran - ...

Fundata

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

39.900 €
28.91 € / mp

Teren intravilan | 1380 mp | Fundata

Fundata

La ~15km distanță

1.380 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

142.555 €
35 € / mp

Oportunitate Unică: Teren Intravilan de 40 ...

Fundata

La ~15km distanță

4.073 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

68.900 €
25 € / mp

Teren Fundata cu vedere la muntii Bucegi

Fundata

La ~15km distanță

2.756 mp teren
Construcții