Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

181.548 €
150.040 €
316.84 € / mp

Teren intravilan 573 mp Trivale - Pitesti, str. ...

Trivale, Pitești

573 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan de vânzare in Trivale - zona M ...

Trivale, Pitești

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

98.000 €
213.04 € / mp

Teren de vanzare cartier Trivale 460 mp

Trivale, Pitești

460 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
3

61.200 €
45 € / mp

(304) Teren pentru afaceri Pitesti / Direct pro ...

Trivale, Pitești

1.360 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100.000 €
215.05 € / mp

Teren strada Campului TRIVALE | 465 mp

Trivale, Pitești

465 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

74.999 €
151.21 € / mp

Teren imprejmuit + gard intre case zona Magic T ...

Trivale, Pitești

496 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

35.000 €
65.67 € / mp

Terenuri Trivale, diverse suprafete, utilitati

Trivale, Pitești

533 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

42.500 €
85 € / mp

Teren 500 mp intravilan Smeura Stoenari - 4 lot ...

Smeura

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

59.000 €
64.91 € / mp

Teren intravilan Smeura Arges

Smeura

La ~5km distanță

909 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

27.900 €
55.03 € / mp

Teren Smeura - Stoenari, intravilan, sup = 507 ...

Smeura

La ~5km distanță

507 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

127.968 €
41.90 € / mp

Teren intravilan - Smeura de Sus, toate utilita ...

Smeura

La ~5km distanță

3.054 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 127,968 € și 131.322 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

43.500 €
51.54 € / mp

Teren 844 mp + Fundatie + Garaj | Smeura

Smeura

La ~5km distanță

844 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

107.185 €
65 € / mp

Teren 1650 mp intravilan Trivale - Olteni – cad ...

Smeura

La ~5km distanță

1.649 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

87.945 €
65 € / mp

Vând teren intravilan Smeura Stoenari Argeș

Smeura

La ~5km distanță

1.353 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42.000 €
105 € / mp

Parcele de 400 mp intravilan str. Olteni, Mosoa ...

Smeura

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

82.500 €
100 € / mp

Teren intravilan S= 825 mp, Smeura-Prunilor - i ...

Smeura

La ~5km distanță

825 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

35.000 €
78.48 € / mp

Teren intravilan 446 mp – Strada Pinilor, zonă ...

Câmpului, Pitești

La ~5km distanță

446 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

93.000 €
130.43 € / mp

Teren 713 mp Gavana Grigoresti, toate utilitati ...

Găvana 3, Pitești

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

332.800 €
260 € / mp

(335) Teren Poiana Soarelui, Pitesti

Găvana 3, Pitești

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

115.000 €
141.45 € / mp

Casa la rosu 150mp , Autorizatie de Construire ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

813 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

226.935 €
187.550 €
268.24 € / mp

Teren Gavana locatie excelenta langa padure si ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

846,21 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

45.570 €
105 € / mp

(308) Teren pentru casa Pitesti – zona No ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

434 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
11

98.500 €
279.83 € / mp

Teren stradal pe colț - Ideal afacere - front s ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

352 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

80.000 €
37.54 € / mp

Teren de vânzare 2.131mp, Utilități branșate, P ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

2.131 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

728.000 €
70 € / mp

Teren 10400 mp, Gavana

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

10.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

82.450 €
78 € / mp

Teren intravilan Pitești -2 loturi cu suprafat ...

Găvana 2, Pitești

La ~5km distanță

1.057 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

155.000 €
137.78 € / mp

Teren intravilan Gavana 2, Aleea Ioan Ursu | Po ...

Găvana 2, Pitești

La ~5km distanță

1.125 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

520.000 €
183.81 € / mp

TEREN INTRAVILAN PITESTI TRIVALE- TANCODROM 282 ...

Tancodrom, Pitești

La ~5km distanță

2.829 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

99.500 €
91.20 € / mp

Teren de vânzare – Str. Izvorului, Pitești, zon ...

Tancodrom, Pitești

La ~5km distanță

1.091 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

22 €
0.01 € / mp

De vanzare teren Stefanesti zona Sticlelor, int ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Construcții