Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

144.107 €
16.43 € / mp

Oportunitate investiție – Teren 8.771 mp în Oar ...

Oarja

8.771 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

875.000 €
25 € / mp

Teren constructii- industrial \ Construction l ...

Oarja

35.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

60.000 €
6 € / mp

Teren AUTOSTRADA - OARJA, diverse suprafete

Oarja

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

14.990 €
8.02 € / mp

Teren intravilan – 1870 mp, Oarja AG

Oarja

1.870 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

47.000 €
7.16 € / mp

Terenuri de vanzare – 6568 mp, Oarja AG

Oarja

6.568 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

57.000 €
23.27 € / mp

Teren intravilan I Ideal pentru investitie sau ...

Catanele

La ~5km distanță

2.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

30.000 €
7.50 € / mp

Suseni - Teren intravilan rezidential, suprafat ...

Bradu

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

30.000 €
60 € / mp

Terenuri Bradu, diverse suprafete

Bradu

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
8

195.480 €
5.84 € / mp

Teren intravilan 33.496 mp, Com. Bradu (fosta C ...

Bradu

La ~5km distanță

33.496 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

32.900 €
16.45 € / mp

AZURA Imobiliare - Oportunitate rară de investi ...

Bradu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

79.902 €
23 € / mp

Teren intravilan 3474 mp Bradu-Auchan

Bradu

La ~5km distanță

3.474 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

350.000 €
35.07 € / mp

Teren intravilan Autostrada A1 Drum 23 Bradu Pi ...

Bradu

La ~5km distanță

9.980 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

18.000 €
29.32 € / mp

Teren intravilan Bradu, 600 mp

Bradu

La ~5km distanță

614 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

61.340 €
20 € / mp

0% COMISION !!! TEREN INTRAVILAN - BRADU

Bradu

La ~5km distanță

3.067 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

44.000 €
89.98 € / mp

Teren 489 mp Bradu, deschidere la DJ - 3 Km de ...

Bradu

La ~5km distanță

489 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 44,000 € și 47.500 €
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

105.000 €
84.27 € / mp

Teren intravilan 1246 mp Prundu Platou -Fragilo ...

Bradu

La ~5km distanță

1.246 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

8.990 €
4.74 € / mp

Teren intravilan intre case

Pădureni

La ~10km distanță

1.898 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

849.000 €
292.76 € / mp

Vand teren intravilan Prundu, 2900 mp,front str ...

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

79.353 €
27 € / mp

Comision 0 - Teren intravilan Prundu - Bananai ...

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

2.939 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

120.835 €
55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 2200 mp, Pitești, ...

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

2.197 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

131.890 €
60.42 € / mp

TEREN INTRAVILAN Pitesti - Bananani - 2183 mp

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

2.183 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

133.289 €
80.01 € / mp

Teren intravilan Prundu - oportunitate excelent ...

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

1.666,12 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

137.000 €
7.03 € / mp

Teren 19.500 mp | Zona industriala Metro | Acce ...

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

19.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

182.000 €
69.79 € / mp

Teren intravilan S= 2608 mp, Prundu - Bananai - ...

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

2.608 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

105.000 €
84.27 € / mp

0% Comision Teren intravilan 1246 mp Prundu Pla ...

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

1.246 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

85.000 €
74.43 € / mp

Teren Valea Geamana 1142 mp, toate utilitatile, ...

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

1.142 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

125.000 €
25 € / mp

(303) Teren pentru locuinte sau servicii Caline ...

Călinești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

42.630 €
7 € / mp

(307) Teren intravilan Calinesti – sat Ca ...

Călinești

La ~10km distanță

6.090 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

90.000 €
25 € / mp

Vindem teren intravilan 3600 mp Calinesti , des ...

Călinești

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

20.600 €
31.89 € / mp

Teren intravilan Vranesti , Calinesti Arges

Călinești

La ~10km distanță

646 mp teren
Construcții