Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25.500 €
56.67 € / mp

Teren intravilan Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

450 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

40.500 €
23.82 € / mp

TEREN INTRAVILAN - OPORTUNITATE INVESTITIE - PO ...

Curtea de Argeș

1.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

64.500 €
101.74 € / mp

Teren intravilan Curtea de Arges Centru- San Ni ...

Central, Curtea de Argeș

634 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

19.300 €
25.39 € / mp

Teren Intravilan Curtea de Arges

Sud, Curtea de Argeș

760 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

2.335.300 €
122.91 € / mp

Curtea De Arges l Teren Intravilan+Cladire Biro ...

Nord, Curtea de Argeș

19.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

179.891 €
59 € / mp

TEREN PREMIUM | PANORAMĂ SPECTACULOASĂ ASUPRA O ...

Curtea de Argeș

3.049 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

160.000 €
71.72 € / mp

Teren Intravilan Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

2.231 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

579.000 €
214.92 € / mp

Teren intravilan Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

2.694 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

22.500 €
9 € / mp

Teren vedere panoramică lac si dealuri Zigoneni ...

Zigoneni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

50.000 €
5.86 € / mp

Pamant vanzare | Lac Zigoneni | Valea Lui Enach ...

Valea lui Enache

La ~5km distanță

8.532 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

90.000 €
18 € / mp

Teren 5.000mp, Baiculesti, parcelabil

Băiculești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Baiculesti Arges 500-1000 mp, ...

Argeșani

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

17.500 €
10.40 € / mp

Teren de vânzare intravilan-extravilan comuna ...

Tigveni

La ~10km distanță

1.683 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

62.160 €
40 € / mp

Vand teren intravilan in Comuna ALBESTII de ARG ...

Albeștii de Argeș

La ~10km distanță

1.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

25.000 €
22.73 € / mp

Teren aflat in zona cu un potențial turist ...

Albeștii Ungureni

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

52.000 €
3.56 € / mp

Panoramă superbă - 14.613 mp lângă A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~10km distanță

14.613 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

20.000 €
3.12 € / mp

Teren Malureni, stradal, sup = 6414 mp, stradal ...

Mălureni

La ~10km distanță

6.414 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

39.000 €
6 € / mp

Teren intravilan 6.500 m²–Deschidere 144 ml dru ...

Morărești

La ~15km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

La ~15km distanță

7,8 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

210.000 €
60 € / mp

Teren intravilan Stefanesti Arges

Stănești

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

18.200 €
20 € / mp

Vind teren intravilan in com .Corbi sat Poinar ...

Poienărei

La ~15km distanță

910 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

La ~20km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

37.164 €
12 € / mp

Teren intravilan, Comuna Corbi, Jud. Argeș, toa ...

Corbi

La ~20km distanță

3.097 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

20.000 €
2.91 € / mp

Teren intravilan Cotmeana Arges

Cotmeana

La ~20km distanță

6.865 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

34.900 €
44.900 €
11.44 € / mp

Teren intravilan 3052 mp | Băcești, Drăganu | a ...

Drăganu

La ~20km distanță

3.052 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

21.000 €
5.25 € / mp

Teren 4000 mp intravilan loc. Aninoasa, jud Arg ...

Aninoasa

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

54.900 €
8.95 € / mp

Teren Poienari la doar 9 km de Cetate

Poienari (Corbeni)

La ~20km distanță

6.132 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

100.000 €
4.70 € / mp

Teren de vazare pt investitie, Sinesti, 4 eur ...

Sinești

La ~20km distanță

21.285 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

28.000 €
24.82 € / mp

Teren intravilan Darmanesti, 17 metri deschider ...

Dârmănești

La ~20km distanță

1.128 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 28,000 € și 29.000 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
16.92 € / mp

Teren Intravilan Parcelabil

Dârmănești

La ~20km distanță

650 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcție de vânzare în Curtea de Argeș, Județul Argeș

Curtea de Argeș, un oraș cu o bogată istorie și atracții turistice, oferă oportunități excelente pentru dezvoltări imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 64.000 euro, cu oferte care încep de la 27.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 179.891 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 59 euro, cu valori ce variază de la 24 euro/m² pentru cele mai accesibile terenuri până la 190 euro/m² pentru cele premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 39 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, ceea ce o face atractivă pentru investitori și dezvoltatori.

Curtea de Argeș reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri de construcție, având în vedere prețurile competitive și potențialul de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile!