Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Dezvoltator

10 luni în urmă
3

126.300 €
16.49 € / mp

Teren + Constructie de vanzare in Varadia de Mu ...

Vărădia de Mureș

7.661 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

20.000 €
6.95 € / mp

Teren de vânzare Intravilan 2878 mp în Groșii N ...

Bârzava

La ~15km distanță

2.878 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

15.000 €
5.69 € / mp

Teren construibil de vânzare 990mp în Barzava, ...

Bârzava

La ~15km distanță

2.635 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

29.000 €
7.25 € / mp

Teren 4000 mp intravilan de vanzare localitatea ...

Bârzava

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

14.100 €
12.02 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~20km distanță

1.173 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
9.13 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~20km distanță

2.520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

11.000 €
4.37 € / mp

Teren intravilan in Belotint, jud. Arad.

Belotinț

La ~20km distanță

2.520 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4 €
0 € / mp

Vand teren intravilan cu livada de gutui

Petriș

La ~20km distanță

8.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

142.290 €
3 € / mp

Teren localitatea Petris, Arad

Petriș

La ~20km distanță

47.430 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
11

28.000 €
2.80 € / mp

Teren intravilan, partial imprejmuit, eligibil ...

Pojoga

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
34

189.000 €
22.58 € / mp

Oportunitate unică pentru afacerea ta în Margin ...

Margina

La ~20km distanță

8.369 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

43.483 €
35.937 €
80.52 € / mp

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Bucovăț (Dumbrava)

La ~25km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
31

26.000 €
29.000 €
8.75 € / mp

Loc de casă în Odvoș - Conop 3000mp

Odvoș

La ~25km distanță

2.970 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

12.000 €
8.09 € / mp

Teren și casă în Odvoș

Odvoș

La ~25km distanță

1.483 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

19.000 €
1 € / mp

Vand teren intravilan Sat Bradatel, Hunedoara

Brădățel

La ~30km distanță

19.000 mp teren
Construcții