Sud Sud-Est
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
5

42.000 €
8.40 € / mp

Teren intravilan in Sebis 5000 mp / Strada Ciu ...

Sud, Sebiș

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
31

50.000 €
3.61 € / mp

Teren Intravilan, în orașul Sebiș, Arad

Est, Sebiș

13.861 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
15

88.000 €
21.30 € / mp

Teren intravilan de 4131 mp, în orașul Sebiș, A ...

Sud-Est, Sebiș

4.131 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

59.700 €
11.94 € / mp

Teren intravilan, Sebis , zona str. Ciutariei.

Central, Sebiș

5.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5.000 €
1.48 € / mp

teren intravilan in Hodis, jud Arad

Bârsa

La ~5km distanță

3.368 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

60.120 €
14.07 € / mp

Teren intravilan + constructii in Hodis, jud Ar ...

Bârsa

La ~5km distanță

4.272 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

22.513 €
47 € / mp

Loc de casa de 479mp în Livada

Livada

La ~5km distanță

479 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 22,513 € și 25.380 €

Agenție

8 luni în urmă
4

21.056 €
47 € / mp

Loc de casa de 448mp în Livada

Livada

La ~5km distanță

448 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,056 € și 21.103 €
Agenție

8 luni în urmă
4

225.000 €
45 € / mp

10 Parcelele de 540mp în Livada, Arad

Livada

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

37.000 €
39.500 €
50.48 € / mp

Teren de 733 mp în Livada, cu gard finalizat, C ...

Livada

La ~5km distanță

733 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan 500mp Livada

Livada

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

24.500 €
44.55 € / mp

Parcele de 550 mp in Livada, cu toate utilitati ...

Livada

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

29.500 €
48.92 € / mp

Teren intravilan de vânzare uz Rezidențial cart ...

Livada

La ~5km distanță

603 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

32.300 €
53.65 € / mp

Teren intravilan, zona de vile, in Livada

Livada

La ~5km distanță

602 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 32,300 € și 34.000 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

145.000 €
2.05 € / mp

Teren 7 ha. livada Buteni, Jud. Arad CF, acces ...

Buteni

La ~5km distanță

70.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

11.990 €
3.68 € / mp

Teren Intravilan Cuied 3260 mp Comision Zero %

Cuied

La ~10km distanță

3.260 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

23.900 €
7.90 € / mp

Teren intravilan 3024 mp, în comuna Almaș, Arad

Almaș

La ~15km distanță

3.024 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

15.000 €
5.36 € / mp

LOC DE CASA IN ALMAS

Almaș

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

25.000 €
12.50 € / mp

Ranusa Teren de vanzare X1RF130S6

Rănușa

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

10.500 €
10.50 € / mp

Loc de casa in Ranusa, Jud. Arad 1000 mp

Moneasa

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
12

20.369 €
21.369 €
4.84 € / mp

Teren generos cu potential în comuna Silindia, ...

Șilindia

La ~15km distanță

4.208 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

10.500 €
9.72 € / mp

Loc de casa 1080 mp in Gurahont, cart. Iosasel

Gurahonț

La ~20km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

64.900 €
5.37 € / mp

Teren intravilan – Tăcașele, 12.095 mp, front s ...

Avram Iancu (Vârfurile)

La ~25km distanță

12.095 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

165.000 €
3.56 € / mp

De vanzare Teren intravilan 46.336 mp Cermei Ar ...

Cermei

La ~30km distanță

46.363 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

295.000 €
1.51 € / mp

19.5 HA teren intravilan de vanzare localitatea ...

Cermei

La ~30km distanță

195.968 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

255.560 €
4.35 € / mp

Teren de vanzare in Vascau_OMV Petrom SA

Nord, Vașcău

La ~30km distanță

58.738 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

20.000 €
6.95 € / mp

Teren de vânzare Intravilan 2878 mp în Groșii N ...

Bârzava

La ~30km distanță

2.878 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

15.000 €
5.69 € / mp

Teren construibil de vânzare 990mp în Barzava, ...

Bârzava

La ~30km distanță

2.635 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

29.000 €
7.25 € / mp

Teren 4000 mp intravilan de vanzare localitatea ...

Bârzava

La ~30km distanță

4.000 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Sebiș, Județul Arad

Sebiș, situat în Județul Arad, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții în terenuri de construcție. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 42.000 euro, cu oferte ce încep de la 42.000 euro și ajung până la 88.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori variind între 4 euro și 21 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Accesibilitate: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce oferă oportunități pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 105 zile, indicând o piață activă.

Sebiș reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri de construcție la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Sebiș? Verifică acum terenurile disponibile!