Periferie
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
17

490.000 €
61.25 € / mp

Teren intravilan cu potenzial Arad Sud, DN69, A ...

Sud-Est, Nădlac

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

160.000 €
180.000 €
64 € / mp

NĂDLAC | Teren 1.15 HA lângă Autostradă | 2.500 ...

Exterior Vest, Nădlac

11.467 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

1.390.000 €
3.38 € / mp

Teren industrial 42 ha Vama Nadlac

Periferie, Nădlac

411.749 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

150.000 €
200 € / mp

Teren de vanzare intravilan 750 mp sannicolauu ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
45.02 € / mp

TEREN PE MALUL RÂULUI ARANCA SÂNNICOLAU MARE 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

1.888 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

360.000 €
33.03 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Sânnicolau Mare, ...

Sud, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

10.900 mp teren
Construcții

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

35.500 €
12.33 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 2.888mp

Semlac

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
3.27 € / mp

Teren intravilan pretabil parc fotovoltaic, de ...

Semlac

La ~15km distanță

19.895 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
15

644.204 €
532.400 €
87.53 € / mp

Teren și hale pe calea Aradului în Periam

Periam

La ~15km distanță

7.360 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

32.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan cu fundatie inceputa si materi ...

Peregu Mic

La ~20km distanță

2.799 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

14.000 €
19.66 € / mp

Teren intravilan la Variaș - 40 km de Timișoara

Variaș

La ~25km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

3.679.200 €
28 € / mp

Investiție strategică: Teren cu PUZ pentru un p ...

Periferie, Pecica

La ~25km distanță

131.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

152.490 €
6.90 € / mp

Teren intravilan 2 ha de vanzare in Pecica la D ...

Pecica

La ~25km distanță

22.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

19.000 €
42.22 € / mp

Teren 450mp, cartierul Europa. Pecica jud.Arad

Exterior Vest, Pecica

La ~25km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

350.000 €
11.98 € / mp

Teren 29220 mp Pecica,DN7, langa autostrada- Id ...

Est, Pecica

La ~25km distanță

29.220 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

73.500 €
12.25 € / mp

Pecica Jud. Arad Teren Extravilan zona in dezvo ...

Exterior Nord, Pecica

La ~25km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

349.900 €
10.00 € / mp

De vanzare potential teren industrial, llogisti ...

Exterior Sud, Pecica

La ~25km distanță

35.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

64.900 €
12.89 € / mp

Gelu [Varias ] - Teren Intravilan

Gelu

La ~30km distanță

5.035 mp teren
Construcții