Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
4

420.000 €
20 € / mp

Teren 21,000 mp intravilan de vanzare centura d ...

Nord-Est, Arad

21.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

1.700.000 €
94,444.44 € / mp

1.87 HA - Teren de Vanzare - Arad N-E (P.U.Z. R ...

Nord-Est, Arad

18,75 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

378.848 €
7.50 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat în zona de cent ...

Nord-Est, Arad

50.513 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

191.065 €
157.905 €
38.21 € / mp

Teren pentru hale industriale Arad – 5.000 mp | ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,905 € și 158.510 €
Agenție

2 luni în urmă

1.150.000 €
261.36 € / mp

vand TEREN GENEROS IN ZONA CENTRALA arad

Central, Arad

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

3.110.000 €
17.22 € / mp

DE VANZARE –Teren Parc Industrial 18 ha cu Hale ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

180.552 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
1

2.488.970 €
2.057.000 €
82.97 € / mp

Teren intravilan cu PUZ in zona industriala Ara ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

29.000 €
29 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp în Arad, langă Westfi ...

Vest, Arad

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

8.330.000 €
773.95 € / mp

Vindem centru comercial P+2 situat in Arad pe B ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

10.763 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

1.179.750 €
47.19 € / mp

Teren industrial cu acces din centura (PUZ in l ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

471.900 €
47.19 € / mp

Teren cu PUZ pentru hala, parcelabil la cerere

Nord, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

1.290.731 €
38.72 € / mp

Teren Intravinal de vanzare Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

33.335 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

627.220 €
518.364 €
65.88 € / mp

Teren intravilan constructii de vavanzare Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

9.520 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

441.205 €
364.633 €
43.92 € / mp

De vanzare teren intravilan Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

10.045 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

1.561.784 €
1.290.731 €
46.85 € / mp

Teren Intravinal de vanzare Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

33.335 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

248.897 €
205.700 €
49.78 € / mp

Teren Industrial Arad 5000 mp 34 euro mp+TVA

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

210.000 €
10 € / mp

Teren 7 HA cu FS de 143 ml la DJ682 langa zona ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

1.490.115 €
33 € / mp

TEREN INTRAVILAN CENT NORD ARAD KM 548+273 PUZ ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

45.155 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

435.000 €
526.350 €
10 € / mp

TEREN CU POTENTIAL INDUSTRIAL | 4,35 HA | ARAD, ...

Central, Arad

La ~5km distanță

43.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

319.000 €
839.47 € / mp

Teren ultracentral 1200mp

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

1.213 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

199.999 €
299.999 €
4.52 € / mp

44.200mp Arad zona industriala deschidere 130m ...

Vest, Arad

La ~5km distanță

44.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

165.000 €
33 € / mp

TEREN INTRAVILAN CENT NORD ARAD KM 548+273 PUZ ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

2.100.000 €
42.89 € / mp

De vanzare teren intravilan 4,9 ha la coborare ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

48.958 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan Arad

Nord, Arad

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

505.096 €
417.435 €
37.92 € / mp

Teren pentru parc industrial 13.320 mp Arad, PU ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

13.320 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

5.000 €
0 €
0.85 € / mp

Teren de vanzare Calea Aurel Vlaicu in Arad

Vest, Arad

La ~5km distanță

5.894 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

83.490.000 €
121 € / mp

Vand teren 69 ha la iesire din Arad spre Nadlac ...

Nord-Vest, Arad

La ~5km distanță

690.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

1.690.000 €
13.99 € / mp

Teren 12 ha la Autostrada A1 cu PUZ aprobat

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

120.808 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

290.000 €
9.60 € / mp

Teren extravilan vanzare pe DN7 langa Hanul de ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

30.207 mp teren
Construcții