Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

36.300.000 €
181.50 € / mp

Vand teren 20 ha vis a vis de METRO cu acces di ...

Grădiște, Arad

200.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

1.160.000 €
29 € / mp

Teren 40,000 mp intravilan de vanzare zona Metr ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

340.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2 parcele de 8500 mp front la ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

285.000 €
114 € / mp

Teren cu Puz 2S+10 E

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
11

385.000 €
86.38 € / mp

Casa de vanzare zona Gradiste

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

4.457 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

50.000 €
55.19 € / mp

Teren 906 mp Arad, preț sub localitățile limit ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

906 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

340.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 17.000 mp cu front la Centura ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

97.500 €
65 € / mp

Teren 1.500mp zona Gradiste vizavi de Lidl part ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
15

530.000 €
235.45 € / mp

Teren 2.251 mp Grădiște, Arad

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

2.251 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
18

39.900 €
9.97 € / mp

Teren intravilan 4003 mp

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

4.003 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

90.000 €
60 € / mp

Teren 1.500mp pentru constructii comerciale-ind ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
39

1.100.000 €
59.78 € / mp

Teren 18.400 mp cu 4 hale P+E pe Artera princip ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

18.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

55.000 €
11 € / mp

Teren 5.000 mp pentru diverse activitati cu acc ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

85.000 €
24.29 € / mp

Teren construibil 3.500 mp cu acces din sosea s ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

2.800.000 €
14 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan, 2 ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
3

4.235.000 €
15.45 € / mp

Proprietar - vand teren parcelabil pentru const ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

274.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

1.612.100 €
49 € / mp

Oportunitate de investitie, teren intravilan pa ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

32.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

532.500 €
39.50 € / mp

Teren intravilan 13.482 mp pe Centura Nord Arad ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

13.482 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

900.000 €
31.03 € / mp

Teren comercial premium 29.000 mp I Arad I 1 km ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

29.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

49.500 €
526.60 € / mp

Teren intravilan situat în cartierul Gradiște A ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

2.980 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 49,500 € și 55.000 €
Agenție

Mai mult de un an
6

3.800.000 €
34.51 € / mp

Teren pentru dezvoltare imobiliara 11ha-front 2 ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

110.100 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

140.000 €
14 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, cu PUZ apro ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

69.600 €
174 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, in Arad.

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

83.200 €
101.96 € / mp

Teren intravilan, in Arad.

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

816 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

171.290 €
141.562 €
260.72 € / mp

Parcele Teren - Cartier Exclusivist Central - U ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

657 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

83.490.000 €
121 € / mp

Vand teren 69 ha la iesire din Arad spre Nadlac ...

Nord-Vest, Arad

La ~5km distanță

690.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

135.000 €
217.74 € / mp

Teren zona Tabacovici

Aradul Nou, Arad

La ~5km distanță

620 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

16.335.000 €
60.50 € / mp

Vand 27 ha la iesire Arad spre Timisoara vis a ...

Aradul Nou, Arad

La ~5km distanță

270.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren intravilan-Radna (Lipova) la DN7- ideal p ...

Radna

La ~30km distanță

18.500 mp teren
Construcții