Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

199.800 €
15.37 € / mp

Teren parcelat oportunitate pentru dezvoltare l ...

Confecții, Arad

13.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

1.500.702 €
1.240.250 €
219.43 € / mp

Teren intravilan de vanzare 6.839 mp – Arad, zo ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

6.839 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 5000 mp langa Piata Obor

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

76.000 €
164.86 € / mp

Teren în Pârneava – locație premium pentru casă ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

461 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă

370.000 €
68.77 € / mp

TEREN INTRAVILAN ARADUL NOU

3 Insule, Arad

La ~5km distanță

5.380 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

1.038.418 €
94 € / mp

Dezvoltatori rezidential, vanzare teren intravi ...

Alfa, Arad

La ~5km distanță

11.047 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

496.306 €
410.171 €
65.88 € / mp

Teren de 7.533 mp zona Malul Mureșului

Alfa, Arad

La ~5km distanță

7.533 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

24.500 €
61.25 € / mp

Teren 400 mp in Confectii cu 2 fronturi stradal ...

Cadaș, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

1.374.789 €
1.136.190 €
504.14 € / mp

Teren cu PUZ pentru blocuri - 2727 mp

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

2.727 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

255.000 €
419.41 € / mp

Teren intravilan 608mp în centrul orașului Arad

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

608 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

790.000 €
376.19 € / mp

Teren central, pentru bloc birouri clinica!

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

80.000 €
160 € / mp

Teren 500 mp pe strada privata

Mureșel, Arad

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
10

500.000 €
709.22 € / mp

Teren intravilan 705mp, Calea Romanilor - Arad

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

705 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.584.000 €
20 € / mp

Teren cu PUZ ideal pentru parc logistic și de s ...

Exterior Sud, Arad

La ~5km distanță

179.200 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

29.000 €
29 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp în Arad, langă Westfi ...

Vest, Arad

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
11

245.000 €
250.000 €
32.01 € / mp

Teren 7653mp cu PUZ aprobat DN Arad Oradea

Nord, Arad

La ~5km distanță

7.653 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 245,000 € și 250.000 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

210.000 €
478.36 € / mp

Teren de 439mp pe str. Unirii

Central, Arad

La ~5km distanță

439 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

1.290.731 €
38.72 € / mp

Teren Intravinal de vanzare Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

33.335 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

2.800.000 €
100 € / mp

Teren extravilan industrial cu expunere potenți ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

28.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,800,000 € și 3.399.999 €
Agenție

2 luni în urmă

1.150.000 €
261.36 € / mp

vand TEREN GENEROS IN ZONA CENTRALA arad

Central, Arad

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

8.330.000 €
773.95 € / mp

Vindem centru comercial P+2 situat in Arad pe B ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

10.763 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

3.110.000 €
17.22 € / mp

DE VANZARE –Teren Parc Industrial 18 ha cu Hale ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

180.552 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

627.220 €
518.364 €
65.88 € / mp

Teren intravilan constructii de vavanzare Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

9.520 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

441.205 €
364.633 €
43.92 € / mp

De vanzare teren intravilan Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

10.045 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

1.561.784 €
1.290.731 €
46.85 € / mp

Teren Intravinal de vanzare Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

33.335 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

505.096 €
417.435 €
37.92 € / mp

Teren pentru parc industrial 13.320 mp Arad, PU ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

13.320 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

2.100.000 €
42.89 € / mp

De vanzare teren intravilan 4,9 ha la coborare ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

48.958 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

210.000 €
10 € / mp

Teren 7 HA cu FS de 143 ml la DJ682 langa zona ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

199.999 €
299.999 €
4.52 € / mp

44.200mp Arad zona industriala deschidere 130m ...

Vest, Arad

La ~5km distanță

44.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții