Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă

370.000 €
68.77 € / mp

TEREN INTRAVILAN ARADUL NOU

3 Insule, Arad

5.380 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

199.800 €
15.37 € / mp

Teren parcelat oportunitate pentru dezvoltare l ...

Confecții, Arad

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

1.500.702 €
1.240.250 €
219.43 € / mp

Teren intravilan de vanzare 6.839 mp – Arad, zo ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

6.839 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 5000 mp langa Piata Obor

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

76.000 €
164.86 € / mp

Teren în Pârneava – locație premium pentru casă ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

461 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

80.000 €
160 € / mp

Teren 500 mp pe strada privata

Mureșel, Arad

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

24.500 €
61.25 € / mp

Teren 400 mp in Confectii cu 2 fronturi stradal ...

Cadaș, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

191.065 €
157.905 €
38.21 € / mp

Teren pentru hale industriale Arad – 5.000 mp | ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,905 € și 158.510 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

199.999 €
299.999 €
4.52 € / mp

44.200mp Arad zona industriala deschidere 130m ...

Vest, Arad

La ~5km distanță

44.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

435.000 €
526.350 €
10 € / mp

TEREN CU POTENTIAL INDUSTRIAL | 4,35 HA | ARAD, ...

Central, Arad

La ~5km distanță

43.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

319.000 €
839.47 € / mp

Teren ultracentral 1200mp

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

1.213 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

1.490.115 €
33 € / mp

TEREN INTRAVILAN CENT NORD ARAD KM 548+273 PUZ ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

45.155 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

1.179.750 €
47.19 € / mp

Teren industrial cu acces din centura (PUZ in l ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

471.900 €
47.19 € / mp

Teren cu PUZ pentru hala, parcelabil la cerere

Nord, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

8.330.000 €
773.95 € / mp

Vindem centru comercial P+2 situat in Arad pe B ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

10.763 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

165.000 €
33 € / mp

TEREN INTRAVILAN CENT NORD ARAD KM 548+273 PUZ ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

2.100.000 €
42.89 € / mp

De vanzare teren intravilan 4,9 ha la coborare ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

48.958 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan Arad

Nord, Arad

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

248.897 €
205.700 €
49.78 € / mp

Teren Industrial Arad 5000 mp 34 euro mp+TVA

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

210.000 €
10 € / mp

Teren 7 HA cu FS de 143 ml la DJ682 langa zona ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

627.220 €
518.364 €
65.88 € / mp

Teren intravilan constructii de vavanzare Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

9.520 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

441.205 €
364.633 €
43.92 € / mp

De vanzare teren intravilan Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

10.045 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

1.561.784 €
1.290.731 €
46.85 € / mp

Teren Intravinal de vanzare Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

33.335 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.488.970 €
2.057.000 €
82.97 € / mp

Teren intravilan cu PUZ in zona industriala Ara ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

1.150.000 €
261.36 € / mp

vand TEREN GENEROS IN ZONA CENTRALA arad

Central, Arad

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

505.096 €
417.435 €
37.92 € / mp

Teren pentru parc industrial 13.320 mp Arad, PU ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

13.320 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

29.000 €
29 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp în Arad, langă Westfi ...

Vest, Arad

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

1.700.000 €
94,444.44 € / mp

1.87 HA - Teren de Vanzare - Arad N-E (P.U.Z. R ...

Nord-Est, Arad

La ~5km distanță

18,75 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

420.000 €
20 € / mp

Teren 21,000 mp intravilan de vanzare centura d ...

Nord-Est, Arad

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Construcții