Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

3 zile în urmă
4

40.000 €
2.61 € / mp

Teren de vanzare in Vintu de Jos

Vințu de Jos

15.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

75.000 €
30 € / mp

Teren intravilan

Vințu de Jos

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

48.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare 4000 de mp Vintu de jos

Vințu de Jos

4.000 mp teren
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

20.000 €
26.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Vintu de Jos

Vințu de Jos

750 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

66.000 €
15 € / mp

Teren intravilan, 4400 mp, Vurpar, com. Vintu d ...

Vințu de Jos

4.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

32.500 €
27.500 €
10.16 € / mp

Vanzare Teren Vintu de Jos 3200 mp. DN1 interse ...

Vințu de Jos

3.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

146.500 €
8.52 € / mp

OKAZIE ! Teren 17200 mp. deschidere 72 ml la DN ...

Vințu de Jos

17.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

39.500 €
28.21 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Vintu de Jos

Vințu de Jos

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

1.193.400 €
27 € / mp

Teren pentru contructii industriale | Hale, Dep ...

Vințu de Jos

44.200 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
8

65.000 €
28.26 € / mp

OKAZIE ! 2300 mp. Teren Intravilan Mereteu lat ...

Mereteu

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

87.000 €
14.50 € / mp

Teren 5,999mp Lancram / Drumul national

Lancrăm

La ~5km distanță

5.999 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

99.000 €
24.15 € / mp

Teren intravilan 4100 mp de vanzare in Lancram

Lancrăm

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
5

82.000 €
5.99 € / mp

TEREN INTRAVILAN 13700 MP, INURI, VINTU DE JOS

Inuri

La ~5km distanță

13.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

50.000 €
6 € / mp

TEREN INTRAVILAN 8330 MP, INURI, VINTU DE JOS

Inuri

La ~5km distanță

8.330 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

137.500 €
25 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 5500 mp | 20 ml ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

198.400 €
32 € / mp

Teren intravilan premium în Sebeș – oportunitat ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

174.450 €
29.03 € / mp

Teren 6,010mp Sebes / Strada Nicolae Balcescu

Central, Sebeș

La ~5km distanță

6.010 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

63.800 €
29 € / mp

Teren 2,200mp Sebes / Strada Abatorului

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
59.60 € / mp

Teren intravilan 453 mp | Cartier nou | Zonă li ...

Sebeș

La ~5km distanță

453 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
40 € / mp

Teren intravilan de vânzare la ieșire din Petre ...

Sud, Sebeș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

87.000 €
89.23 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes locatie pr ...

Sebeș

La ~5km distanță

975 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

110.000 €
44.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes zona indus ...

Sebeș

La ~5km distanță

2.499 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

35.000 €
55.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes drumul Pet ...

Sebeș

La ~5km distanță

630 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare pe drumul vechi al Pianului

Sebeș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

38.000 €
52.000 €
32.48 € / mp

Teren de vanzare in Sebes pe strada Calarasi

Sebeș

La ~5km distanță

1.170 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

138.000 €
63.48 € / mp

Teren in Drumul Petrestiului - intravilan de va ...

Sebeș

La ~5km distanță

2.174 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

79.000 €
10.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 7600mp, 30ml desch ...

Pâclișa

La ~5km distanță

7.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €
25.21 € / mp

Teren intravilan cu livadă | 1785 mp | Paclisa ...

Pâclișa

La ~5km distanță

1.785 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

45.000 €
25.21 € / mp

Teren intravilan în Paclisa 1785mp.

Pâclișa

La ~5km distanță

1.785 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

99.000 €
45 € / mp

Teren intravilan | 2200mp | 17ml deschidere |To ...

Pâclișa

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Vîntu de Jos, Județul Alba

Vîntu de Jos, situat în Județul Alba, este o zonă accesibilă pentru cei care caută oportunități de investiții în terenuri de construcții. Această localitate oferă un mediu propice pentru dezvoltare, având un preț mediu competitiv pe piață. Iată ce trebuie să știi despre terenurile disponibile pe Imoradar24.ro:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 75.000 euro, cu oferte ce încep de la 20.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 2.500 m² și 17.200 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de proiecte.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 27 euro, cu valori variind de la 7 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 35 euro/m² pentru cele din zone mai căutate.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 58 de zile, ceea ce indică o piață activă.
  • Accesibilitate: Vîntu de Jos este o alegere excelentă pentru dezvoltatori și investitori, datorită prețurilor accesibile și a potențialului de dezvoltare.

Vîntu de Jos reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri de construcție. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Vîntu de Jos!