Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
7

30.500 €
22.61 € / mp

Teren 1349 mp Scărișoara – lângă DN75

Scărișoara

1.349 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

21.000 €
21 € / mp

Teren de vânzare 1000 mp Mătișești zona Belis ...

Mătișești (Horea)

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

50.400 €
7 € / mp

! Ocazie! Teren extravilan, comuna Arieseni

Arieșeni

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

42.500 €
25 € / mp

RECO Teren intravilan in Arieseni 1700mp cu Uti ...

Arieșeni

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

15.500 €
62 € / mp

Teren intravilan 250 mp, Arieseni - Partie Ski

Arieșeni

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

19.499 €
78.00 € / mp

Teren intravilan 250 mp, Arieseni - Partie Ski

Arieșeni

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

285.000 €
14.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Arieseni, jud. A ...

Arieșeni

La ~5km distanță

20.012 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
16

214.500 €
33 € / mp

Teren de vanzare în inima Apusenilor – 6.500 m ...

Arieșeni

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

66.000 €
75.000 €
4.00 € / mp

Teren pentru investitie turism, cu izvor si acc ...

Arieșeni

La ~5km distanță

16.517 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
17

205.000 €
47.33 € / mp

Arieșeni–Strada Fața Cristesei -Teren 4.331 mp ...

Arieșeni

La ~5km distanță

4.331 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vânzare teren intravilan – 1.604 mp – Mătișe ...

Horea

La ~10km distanță

1.604 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

140.000 €
145.000 €
9.83 € / mp

Super oferta I Vânzare Teren – Poiana Sohodol, ...

Sohodol

La ~10km distanță

14.242 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

24.000 €
12 € / mp

COMISON 0%, teren de vânzare, apă, curent, acce ...

Exterior Vest, Câmpeni

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

51.500 €
15.74 € / mp

Teren+casa in zona superba-Statiunea Belis-Fant ...

Giurcuța de Sus

La ~20km distanță

3.272 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

85.000 €
81.000 €
28.33 € / mp

Oferta de nerefuzat, doua loturi de 1500 mp in ...

Bistra

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

265.000 €
59.70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Bistra

Bistra

La ~20km distanță

4.439 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.000 €
5.77 € / mp

Teren intravilan + teren extravilan, suprafață ...

Nucet

La ~20km distanță

8.489 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

20.000 €
20.99 € / mp

Teren de vânzare în Beliș, sat Giurcuța de Jos

Giurcuța de Jos

La ~25km distanță

953 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

76.000 €
25 € / mp

Teren intravilan, 3040 mp, Dealu Botii, com Bel ...

Dealu Botii

La ~25km distanță

3.040 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

74.800 €
4.60 € / mp

Teren extravilan la Poiana Horea - Belis - 16.0 ...

Poiana Horea

La ~25km distanță

16.257 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

17.499 €
18.66 € / mp

Teren cu Puz pe aprobat, CF, C.U, loturi Poiana ...

Poiana Horea

La ~25km distanță

938 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

30.090 €
30.03 € / mp

Teren intravilan cu PUZ – Smida, zonă montană s ...

Smida

La ~25km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

La ~25km distanță

6.128 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

145.000 €
52.67 € / mp

Teren de vanzare 2.753m²/52€ m² lac Belis, la G ...

Beliș

La ~25km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

26.000 €
21 € / mp

De vanzare teren 1.238m² Belis langa Pescarie - ...

Beliș

La ~25km distanță

1.238 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

89.000 €
17.80 € / mp

De vanzare teren Extravilan(faneata)-Belis,Cluj

Beliș

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

175.000 €
10.25 € / mp

Oportunitate.Teren de vanzare la munte-BELIS

Beliș

La ~25km distanță

17.070 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

13.000 €
22.22 € / mp

Vanzare Teren – Risca, Comuna Belis

Beliș

La ~25km distanță

585 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

500.000 €
46.24 € / mp

Teren intravilan 10.814 mp cu PUZ aprobat – Bel ...

Beliș

La ~25km distanță

10.814 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

30.000 €
75 € / mp

De vanzare teren de 400mp cu vedere la lacul B ...

Bălcești (Beliș)

La ~25km distanță

400 mp teren
Construcții