Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
9.55 € / mp

Teren Intravilan 3.664 mp| zona Henig

Henig

3.664 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

19.900 €
10.44 € / mp

Teren Intravilan 1.906 mp| zona Henig

Henig

1.906 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

13.500 €
6.35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Berghin- Henig

Henig

2.125 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

33.000 €
25.48 € / mp

Vanzare teren in Straja - 1295 mp

Straja

La ~5km distanță

1.295 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

27.000 €
21.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1248 mp d=15 mTelea ...

Teleac

La ~5km distanță

1.248 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

75.000 €
26.79 € / mp

Teren intravilan, 2800 mp, la asfalt,cu utilita ...

Hăpria

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
51.85 € / mp

Teren intravilan, 675 mp, PUZ aprobat, front 14 ...

Teleac

La ~5km distanță

675 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

33.000 €
34.77 € / mp

Teren Intravilan 949 mp + proiect casa| zona Mi ...

Mihalț

La ~5km distanță

949 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

29.000 €
34.12 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Totoi

Totoi

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

46.000 €
32.58 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Santimbru

Sântimbru

La ~5km distanță

1.412 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
2

29.500 €
21.07 € / mp

TEREN INTRAVILAN PANORAMIC 1400 MP, COMUNA CIUG ...

Drâmbar

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

87.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare OIEJDEA la DJ 5800 mp cu desch ...

Oiejdea

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

41.000 €
68.33 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 600mp | Ciugud | ...

Ciugud

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

55.900 €
53.14 € / mp

Vanzare teren intravilan in Ciugud - Teleac

Ciugud

La ~10km distanță

1.052 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

67.000 €
72.28 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 930mp | Ciugud

Ciugud

La ~10km distanță

927 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

11.500 €
17.97 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 640 mp | 12 ml ...

Ciugud

La ~10km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

40.500 €
67.50 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 600 mp | 13.6 m ...

Ciugud

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

69.000 €
106.15 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Ciugud | 650 mp

Ciugud

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

84.000 €
105 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 800mp | Ciugud

Ciugud

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

78.000 €
71.96 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 1084mp | Ciugud

Ciugud

La ~10km distanță

1.084 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

84.000 €
105 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 800mp | Ciugud

Ciugud

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

43.000 €
42.000 €
71.67 € / mp

Teren 600mp Ciugud, Strada Iluminata Public

Ciugud

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

51.000 €
20.40 € / mp

Teren intravilan 2500 mp de vanzare in Ciugud - ...

Ciugud

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

60.000 €
100 € / mp

Teren intravilan construibil, 600 mp, cu autori ...

Ciugud

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

59.800 €
65 € / mp

Teren intravilan | 920 mp | 14.5 ml deschidere ...

Ciugud

La ~10km distanță

920 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

130.000 €
61.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Ciugud

Ciugud

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

31.000 €
44.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ciugud

Ciugud

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

76.000 €
38 € / mp

Teren Intravilan, 2000mp, Cartier de Case Noi C ...

Ciugud

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

72.000 €
82.000 €
120 € / mp

Teren 600 mp, proiect casă 4 camere + autorizaț ...

Ciugud

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

186.000 €
1,860.00 € / mp

Teren | 3500mp | Constructie 100mp pe teren | 2 ...

Ciugud

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Construcții