Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

72.500 €
25 € / mp

Teren intravilan | 2900 mp | 12.5 ml deschidere ...

Vest, Alba Iulia

2.900 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

132.000 €
172.32 € / mp

Teren central ideal locuinte colective P+2

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

48.000 €
11.99 € / mp

De vanzare 4003mp teren , Oarda de Sus

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.003 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

45.000 €
7.63 € / mp

De vanzare 5898mp teren intravilan, zona Paclis ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.898 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

105.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Teleac cu toate utilitatile

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

95.000 €
55.43 € / mp

De vanzare 1700 teren intravilan toate utilitat ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.714 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

40.000 €
20.74 € / mp

De vanzare 1929mp teren intravilan cu utilitati ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.929 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

18.500 €
37 € / mp

Parcele teren intravilan, plata in rate

Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

34.000 €
63.79 € / mp

Teren intravilan | 533 mp | 20 ml deschidere | ...

Exterior Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

533 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

55.000 €
114.35 € / mp

Teren Intravilan 481mp Alba Micesti, utilitati

Nord-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

481 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

99.000 €
86.24 € / mp

Teren intravilan | 1148 mp | 14.5 ml deschidere ...

Nord-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.148 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

134.900 €
190.27 € / mp

Teren intravilan | TOATE UTILITATILE | 709 mp | ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

709 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 134,900 € și 135.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

50.500 €
117.17 € / mp

Teren intravilan lângă Alba Mall – locație prem ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

431 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

258.000 €
139.69 € / mp

Teren 1847 mp de vanzare in Alba Iulia, Centru

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.847 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

26.900 €
28.77 € / mp

Teren intravilan de vanzare in suprafata de 935 ...

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

935 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

109.200 €
71 € / mp

Teren intravilan | 1538 mp | Valea Popii | Alba ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.538 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

219.900 €
130.89 € / mp

Teren Intravilan 1.680 MP | TOATE UTILITĂȚILE | ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.680 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

625.500 €
153.01 € / mp

Teren intravilan | Pentru constructie bloc P+3 ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.088 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

59.000 €
57.62 € / mp

Teren intravilan | 1024 mp | 30 ml deschidere | ...

Nord-Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.024 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

53.000 €
121.28 € / mp

Teren intravilan | 437 mp | 15 mp deschidere | ...

Nord, Alba Iulia

La ~5km distanță

437 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

52.500 €
105 € / mp

Teren Intravilan | De vanzare | 500 mp | 25 ml ...

Nord, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

562.500 €
45 € / mp

Teren de vanzare, mixt-industrial, 12.500MP, 78 ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

129.000 €
35.83 € / mp

Teren intravilan, 3600 mp, la sosea, toate util ...

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

397.500 €
475.000 €
25.07 € / mp

Teren Intravilan 15.853 mp Construire Hala Biro ...

Exterior Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

15.853 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

37.500 €
38.760 €
18.38 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 533mp, in Oarda cu ...

Sud-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

533 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 37,500 € și 38.760 €
Agenție

2 luni în urmă
3

514.500 €
35 € / mp

Teren Intravilan de vanzare Vintu de Jos 1.47 H ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

14.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

71.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 3550 mp Alba-Micest ...

Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.550 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

150.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 5000 mp de vanzare pe soseaua ...

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

175.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan vanzare 5000 mp la DN iesire A ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 175,000 € și 185.000 €
Agenție

2 luni în urmă
1

22.000 €
27.88 € / mp

Teren intravilan 789 mp in Oarda de vanzare des ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

789 mp teren
Construcții