Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
1

219.900 €
130.89 € / mp

Teren Intravilan 1.680 MP | TOATE UTILITĂȚILE | ...

Ultracentral, Alba Iulia

1.680 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

180.000 €
10.40 € / mp

Teren intravilan | 17300 mp | 20 de parcele | S ...

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

17.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

112.000 €
80 € / mp

Teren intravilan | 1400 mp | 16 ml deschidere | ...

Nord-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

105.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Teleac cu toate utilitatile

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

95.000 €
55.43 € / mp

De vanzare 1700 teren intravilan toate utilitat ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.714 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

48.000 €
11.99 € / mp

De vanzare 4003mp teren , Oarda de Sus

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.003 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

34.000 €
63.79 € / mp

Teren intravilan | 533 mp | 20 ml deschidere | ...

Exterior Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

533 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

700.000 €
50 € / mp

Teren intravilan | 14000 mp | 35 ml deschidere ...

Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan | 1000 mp | 18 ml deschidere | ...

Nord-Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

130.000 €
22.60 € / mp

Teren intravilan | 5751 mp | 20 ml | Soseaua de ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.751 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

188.000 €
64.83 € / mp

Teren intravilan | 2900 mp | 17 ml deschidere | ...

Nord-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

28.900 €
83.77 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 345 mp | 18 ml ...

Nord-Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

345 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

590.000 €
118 € / mp

Teren intravilan | Asfalt | 5000mp | 47ml desch ...

Sud-Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

590.000 €
50 € / mp

Teren Intravilan Constr Industriale 11800 mp PU ...

Nord-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

505.000 €
210.42 € / mp

Teren Intravilan 1050 mp. si inca 1300 mp /50 m ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

97.500 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare 3900 mp deschidere ...

Exterior Nord, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

330.000 €
110 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 3000 mp d=32 ml. CENTR ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

69.900 €
87.38 € / mp

Teren intravilan | 800 mp | 22 ml deschidere | ...

Nord-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

37.500 €
43.500 €
81.17 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 533mp, in Oarda cu ...

Sud-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

533 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

25.500 €
21.900 €
26.13 € / mp

Teren intravilan 750 mp Deschidere 20 m Alba Iu ...

Sud-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

109.200 €
71 € / mp

Teren intravilan | 1538 mp | Valea Popii | Alba ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.538 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

135.000 €
190.41 € / mp

Teren intravalin - centru - zona de case

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

709 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

397.500 €
475.000 €
25.07 € / mp

Teren Intravilan 15.853 mp Construire Hala Biro ...

Exterior Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

15.853 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

38.760 €
37.500 €
19 € / mp

2040 mp Teren de vanzare Alba Iulia iesire Cluj

Exterior Nord, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.040 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

514.500 €
35 € / mp

Teren Intravilan de vanzare Vintu de Jos 1.47 H ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

14.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

71.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 3550 mp Alba-Micest ...

Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.550 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

22.000 €
27.88 € / mp

Teren intravilan 789 mp in Oarda de vanzare des ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

789 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

625.500 €
153.01 € / mp

Teren intravilan | Pentru constructie bloc P+3 ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.088 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

59.000 €
57.62 € / mp

Teren intravilan | 1024 mp | 30 ml deschidere | ...

Nord-Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.024 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

18.500 €
12.76 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 783 mp

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

783 mp teren
Construcții