Proprietar
Proprietăți unice: 88
Proprietari: 1
Agenție

4 zile în urmă
2

29.990 €
59.98 € / mp

Teren intravilan 500 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
40.09 € / mp

TEREN INTRAVILAN I 449 MP I DE VANZARE I ALBA I ...

Micești, Alba Iulia

449 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
105.79 € / mp

Teren 397 mp cu autorizație de construire | Car ...

Micești, Alba Iulia

397 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

614.900 €
150.42 € / mp

Teren intravilan | 4088 MP | MICEȘTI | TOATE UT ...

Micești, Alba Iulia

4.088 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250.000 €
43.10 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 5800 MP – Zona Or ...

Micești, Alba Iulia

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

42.000 €
39.00 € / mp

Teren Intravilan de vanzare in Alba Iulia zona ...

Micești, Alba Iulia

1.077 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

28.000 €
56 € / mp

Teren intravilan | 500 mp | Micesti

Micești, Alba Iulia

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

47.250 €
96.23 € / mp

Teren intravilan 450 mp de vanzare Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

450 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

54.390 €
105 € / mp

Teren intravilan 518 mp cu toate utilitatile in ...

Micești, Alba Iulia

518 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

134.345 €
97 € / mp

Teren intravilan 1385 mp | Toate utilitățile | ...

Micești, Alba Iulia

1.385 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

47.900 €
106.44 € / mp

Teren intravilan 450 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

450 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

54.390 €
105 € / mp

Teren intravilan 518 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

518 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

112.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan Vanzare 1400 mp. Alba Micesti ...

Micești, Alba Iulia

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

78.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 2600 mp | 2 deschideri | utili ...

Micești, Alba Iulia

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
56.000 €
35.71 € / mp

Teren intravilan 1.400 mp | Deschidere 31 ml | ...

Micești, Alba Iulia

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

65.000 €
50 € / mp

Teren intravilan | 1300 mp | 16 ml deschidere | ...

Micești, Alba Iulia

1.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.900 €
84.71 € / mp

Teren intravilan cu autorizatie de constructie, ...

Micești, Alba Iulia

471 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

72.000 €
102.86 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 700 mp | 22 ml ...

Micești, Alba Iulia

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

46.500 €
46.50 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 1000 mp | 17 ml ...

Micești, Alba Iulia

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
135.14 € / mp

Teren intravilan | Autorizatie constructie | 37 ...

Micești, Alba Iulia

370 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

43.000 €
30.71 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 1400 mp | Mices ...

Micești, Alba Iulia

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

160.000 €
80 € / mp

Teren intravilan | 4000 mp | 17 ml deschidere | ...

Micești, Alba Iulia

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

85.000 €
40.48 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 2100 mp | 18 ml ...

Micești, Alba Iulia

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

34.000 €
80.38 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 423 mp | 21 ml ...

Micești, Alba Iulia

423 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

210.000 €
70 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 3000 mp | 85 ml ...

Micești, Alba Iulia

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

79.900 €
72.64 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 1100 mp | 30 ml ...

Micești, Alba Iulia

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

400.000 €
80 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 5000 mp | 150 m ...

Micești, Alba Iulia

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

76.900 €
109.86 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 700 mp | 25 ml ...

Micești, Alba Iulia

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

285.000 €
101.79 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 2800 mp | 35 ml ...

Micești, Alba Iulia

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

40.000 €
100 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 400 mp | Micest ...

Micești, Alba Iulia

400 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Micești, Alba Iulia

Micești, situat în apropierea orașului Alba Iulia, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori datorită prețurilor accesibile și diversității terenurilor disponibile. Iată un rezumat al pieței de terenuri de construcții, conform datelor de pe Imoradar24.ro:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 53.000 euro, cu oferte care încep de la 22.480 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 491 m² și 5.694 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de proiecte.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 82 euro, cu valori variind de la 22 euro/m² pentru terenurile mai mici până la 180 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 45 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, fiind ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale.

Micești reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții la prețuri competitive, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul perfect pentru proiectul tău!