Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
2

96.000 €
18.06 € / mp

Vanzare 5315 mp Teren Intravilan Soseaua de Cen ...

Maier, Alba Iulia

5.315 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

68.000 €
170 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 400 mp | Toate ...

Maier, Alba Iulia

400 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

32.800 €
80 € / mp

Teren de vanzare cu deschidere la 2 strazi, zon ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

410 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,800 € și 36.900 €
Agenție

2 luni în urmă
2

36.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan | 480 mp | TOATE UTILITĂȚILE | ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

480 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

53.000 €
55.79 € / mp

Teren intravilan | La asfalt | 950 mp | 14 ml d ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

950 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

31.000 €
50.41 € / mp

Parcele de Teren Intravilan Alba Iulia Zona Par ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

615 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

18.500 €
38.54 € / mp

Teren intravilan | 480 mp | 20 ml deschidere | ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

480 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

12.500 €
27.78 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 450 mp | 14 ml ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

120.000 €
42.86 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 2800 mp | 23 ml ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

147.500 €
50 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 2950 mp | 22 ml ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.950 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

29.500 €
71.95 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 410 mp | 18 ml ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

410 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

92.000 €
69.96 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 1315 mp | Parto ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.315 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

34.900 €
58.17 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 600 mp | 20.7 m ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 34,900 € și 35.400 €
Agenție

4 luni în urmă
2

45.000 €
88.06 € / mp

Teren Intravilan 511 mp| toate utilitățile | zo ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

511 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,000 € și 52.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan | 1100 mp | 32 ml deschidere | ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

69.000 €
56.65 € / mp

Teren intravilan | 1218 mp | 18.6 ml deschidere ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.218 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

209.370 €
21 € / mp

OKAZIE! Teren Intravilan Partos Su. 9970 mp d= ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

9.970 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

265.000 €
299.900 €
21.20 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 12500 mp PUZ aprobat c ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

125.000 €
41.67 € / mp

Teren Intravilan Vanzare Partos 3000 mp deschid ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

28.350 €
70 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 405 mp, Alba Iuli ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

405 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 28,350 € și 35.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

29.900 €
72.93 € / mp

Teren intravilan I 410 mp I DE VANZARE I Alba I ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

410 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

17.000 €
35.42 € / mp

Teren Construibil, Partos 480mp

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

480 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

52.000 €
65 € / mp

Teren intravilan 800mp | zona Partoș, Alba Iuli ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

47.196 €
69 € / mp

Teren Intravilan, Construibil, 795mp, Zona Dubl ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

684 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

180.000 €
10.40 € / mp

Teren intravilan | 17300 mp | 20 de parcele | S ...

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

17.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

112.000 €
80 € / mp

Teren intravilan | 1400 mp | 16 ml deschidere | ...

Nord-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

45.000 €
7.63 € / mp

De vanzare 5898mp teren intravilan, zona Paclis ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.898 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

105.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Teleac cu toate utilitatile

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

95.000 €
55.43 € / mp

De vanzare 1700 teren intravilan toate utilitat ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.714 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

48.000 €
11.99 € / mp

De vanzare 4003mp teren , Oarda de Sus

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.003 mp teren
Construcții