Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
2

97.500 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare 3900 mp deschidere ...

Exterior Nord, Alba Iulia

3.900 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

132.000 €
172.32 € / mp

Teren central ideal locuinte colective P+2

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

48.000 €
11.99 € / mp

De vanzare 4003mp teren , Oarda de Sus

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.003 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

45.000 €
7.63 € / mp

De vanzare 5898mp teren intravilan, zona Paclis ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.898 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

105.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Teleac cu toate utilitatile

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

95.000 €
55.43 € / mp

De vanzare 1700 teren intravilan toate utilitat ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.714 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

40.000 €
20.74 € / mp

De vanzare 1929mp teren intravilan cu utilitati ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.929 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

18.500 €
37 € / mp

Parcele teren intravilan, plata in rate

Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

34.000 €
63.79 € / mp

Teren intravilan | 533 mp | 20 ml deschidere | ...

Exterior Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

533 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

55.000 €
114.35 € / mp

Teren Intravilan 481mp Alba Micesti, utilitati

Nord-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

481 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

99.000 €
86.24 € / mp

Teren intravilan | 1148 mp | 14.5 ml deschidere ...

Nord-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.148 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

134.900 €
190.27 € / mp

Teren intravilan | TOATE UTILITATILE | 709 mp | ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

709 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 134,900 € și 135.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

50.500 €
117.17 € / mp

Teren intravilan lângă Alba Mall – locație prem ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

431 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

258.000 €
139.69 € / mp

Teren 1847 mp de vanzare in Alba Iulia, Centru

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.847 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

26.900 €
28.77 € / mp

Teren intravilan de vanzare in suprafata de 935 ...

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

935 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

109.200 €
71 € / mp

Teren intravilan | 1538 mp | Valea Popii | Alba ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.538 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

219.900 €
130.89 € / mp

Teren Intravilan 1.680 MP | TOATE UTILITĂȚILE | ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.680 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

625.500 €
153.01 € / mp

Teren intravilan | Pentru constructie bloc P+3 ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.088 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

59.000 €
57.62 € / mp

Teren intravilan | 1024 mp | 30 ml deschidere | ...

Nord-Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.024 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

53.000 €
121.28 € / mp

Teren intravilan | 437 mp | 15 mp deschidere | ...

Nord, Alba Iulia

La ~5km distanță

437 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

52.500 €
105 € / mp

Teren Intravilan | De vanzare | 500 mp | 25 ml ...

Nord, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

562.500 €
45 € / mp

Teren de vanzare, mixt-industrial, 12.500MP, 78 ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

129.000 €
35.83 € / mp

Teren intravilan, 3600 mp, la sosea, toate util ...

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

397.500 €
475.000 €
25.07 € / mp

Teren Intravilan 15.853 mp Construire Hala Biro ...

Exterior Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

15.853 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

37.500 €
38.760 €
18.38 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 533mp, in Oarda cu ...

Sud-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

533 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 37,500 € și 38.760 €
Agenție

2 luni în urmă
3

514.500 €
35 € / mp

Teren Intravilan de vanzare Vintu de Jos 1.47 H ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

14.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

71.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 3550 mp Alba-Micest ...

Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.550 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

150.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 5000 mp de vanzare pe soseaua ...

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

175.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan vanzare 5000 mp la DN iesire A ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 175,000 € și 185.000 €
Agenție

2 luni în urmă
1

22.000 €
27.88 € / mp

Teren intravilan 789 mp in Oarda de vanzare des ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

789 mp teren
Construcții