Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă
3

395.000 €
1,908.21 € / mp

Teren de vanzare-Piata Amzei

P-ța Amzei, Ultracentral

643 m (8 min)

207 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

800.000 €
2,395.21 € / mp

Piata Romana teren 334 mp ,liber utilitati , pt ...

P-ța Romană, Ultracentral

La ~5km distanță

242 m (3 min)

334 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

950.000 €
2,454.78 € / mp

REL4000921 Teren investitie Piata Romana

P-ța Romană, Ultracentral

La ~5km distanță

195 m (2 min)

387 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

2.662.000 €
3,142.86 € / mp

De vanzare teren Dacia

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

732 m (9 min)

847 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

4.350.000 €
3,000.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, DACIA, AUREL VLAICU, S ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

773 m (12 min)

1.450 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

2.708.585 €
2.238.500 €
3,077.94 € / mp

De vânzare teren – Bulevardul Dacia, ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

771 m

880 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10.000 €
7.000 €
100 € / mp

Particular,Vând 100 mp. cota indiviza Str. Miha ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

653 m

100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

750.000 €
1,127.82 € / mp

Teren constructii mixt (comecial/rezidential) z ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

734 m

665 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

2.708.585 €
2.238.500 €
3,197.86 € / mp

REL4001269 Teren stradal Bulevardul Dacia

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

690 m (9 min)

847 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

2.708.585 €
2.238.500 €
3,197.86 € / mp

Dacia! teren 847 mp, se poate construi P+6, cu ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

558 m (7 min)

847 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

7.770.000 €
4,200.00 € / mp

Primaverii | Teren liber de construcții

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

751 m (9 min)

1.850 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

1.950.000 €
4,936.71 € / mp

Primaverii | Mircea Eliade | Teren liber de con ...

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

685 m (9 min)

395 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

950.000 €
2,294.69 € / mp

Teren intravilan ***414mp*** // Primaverii

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

399 m (5 min)

414 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

850.000 €
1,426.17 € / mp

REL4001283 Teren Exceptional zona 1 Mai - Bd. A ...

Arcul de Triumf, Sector 1

La ~5km distanță

596 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

2.292.000 €
3,000.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, UNIVERSITATE-T.N.B., S ...

P-ța Universității, Ultracentral

La ~5km distanță

138 m (4 min)

764 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

3.294.225 €
2.250.000 €
4,334.51 € / mp

Ultracentral-Universitate , teren cu PUZ aproba ...

P-ța Universității, Ultracentral

La ~5km distanță

204 m (3 min)

760 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

3.355.000 €
2,500.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 1, POLONA, ST 1342 MP, CU ...

Polonă, Sector 1

La ~5km distanță

482 m (3 min)

1.342 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

699.999 €
662.25 € / mp

De vanzare Teren Intravilan zona Polona, sector ...

Polonă, Sector 1

La ~5km distanță

264 m (3 min)

1.057 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

700.000 €
656.04 € / mp

Teren de vanzare | Polona | Stefan cel Mare | C ...

Polonă, Sector 1

La ~5km distanță

369 m (5 min)

1.067 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

2.000.000 €
1,666.67 € / mp

Zona Piata Rosetti teren 1200 mp ideal rezident ...

P-ța Rosetti, Ultracentral

La ~5km distanță

689 m (9 min)

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.000.000 €
2,325.58 € / mp

Teren cu autorizatie și proiect 2S+P+4E

Știrbei Vodă, Ultracentral

La ~5km distanță

145 m (10 min)

430 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

1.000.000 €
859.000 €
2,347.42 € / mp

Teren Strada Berzei | Autorizatie | langa Hotel ...

Știrbei Vodă, Ultracentral

La ~5km distanță

159 m (2 min)

426 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

700.000 €
1,060.61 € / mp

Stirbei Voda-Parcul Operei-Cotroceni

Știrbei Vodă, Ultracentral

La ~5km distanță

320 m (4 min)

660 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

450.000 €
1,285.71 € / mp

Stirbei Voda-Berzei

Știrbei Vodă, Ultracentral

La ~5km distanță

424 m

350 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.225.000 €
1,000.00 € / mp

Teren Zona Mosilor 1225 mp , Episcop Radu

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

341 m (4 min)

1.225 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

350.000 €
700 € / mp

Teren de vanzare in zona Mosilor Pizza Hut

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

663 m

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

675.000 €
1,500.00 € / mp

Oportunitate de Investiție în Zona Ce ...

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

721 m

450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

520.000 €
1,238.10 € / mp

Teren zona Mosilor-Stefan Cel Mare

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

780 m (10 min)

420 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

630.000 €
2,359.55 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 1, VICTORIEI, IACOB FELIX ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

La ~5km distanță

336 m (3 min)

267 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

2.600.000 €
2,120.72 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 1, VICTORIEI, SEVASTOPOL, ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

La ~5km distanță

369 m (9 min)

1.226 mp teren
Construcții