Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

1.500.000 €
115.38 € / mp

Teren Intravilan 13.000 mp Sector 6 Bd Timiso ...

Timișoara, Sector 6

13.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

38.000 €
126.67 € / mp

Parcele teren, ieftin.

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 38.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
3.13 € / mp

Vînd/schimb tere în Băile herculane

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Vînd loturi teren în rate

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

290.000 €
389.26 € / mp

VAND TEREN DE 745 MP CU DESCHIDERE DE 22M LA DR ...

Drumul Taberei, Sector 6

La ~5km distanță

745 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

210.000 €
420 € / mp

Vand teren Str. Gura Lotrului, 500 mp, construc ...

Drumul Taberei, Sector 6

La ~5km distanță

533 m

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

425.000 €
249.71 € / mp

Teren 1700mp, Prelungirea Ghencea, Sector 6

Ghencea, Sector 5

La ~5km distanță

1.702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

215.280 €
299 € / mp

intravilan 720mp, fațadă 58m, vânzare, schimb c ...

Roșu

La ~5km distanță

720 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

330.750 €
266.643 €
147 € / mp

Teren Dezvoltare | 2.250 mp | 22 ml deschidere ...

Rahova, Sector 5

La ~5km distanță

2.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Teren în rate de la proprietar

Rahova, Sector 5

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
11

152.000 €
441.86 € / mp

Piata Rahova- Teren+Casa de VANZARE

Rahova, Sector 5

La ~5km distanță

344 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.200.000 €
413.33 € / mp

Teren Iuliu Maniu, Militari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.000 €
70 € / mp

Loturi teren în rate de la proprietar

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

3.862.100 €
275 € / mp

Land for sale in Millitari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

840 m

14.044 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

109.200 €
210 € / mp

Militari ,Belsugului ,Pacii

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

911 m

520 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

125.000 €
500 € / mp

Propietar vând teren 250 mp, casa demolabila, A ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 99,000 € și 125.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

180.000 €
442.26 € / mp

TEREN CU AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE LANGA MARRI ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

458 m

407 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600.000 €
80 € / mp

Ofer spre vanzare teren intravilan

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

79 m

503 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

120.000 €
800 € / mp

Teren de Vânzare zona Domenii

Turda, Sector 1

La ~5km distanță

374 m

150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
764.19 € / mp

Teren ideal pentru construcție – zonă premium, ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

716 m

458 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

296.500 €
72.99 € / mp

Teren de vanzare Bucuresti sector 5 persoana fi ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

4.062 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

165.000 €
206.25 € / mp

Teren Chiajna 800 mp

Chiajna

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

2.410.720 €
65 € / mp

3.7 Ha land for sale for warehouses development

Chiajna

La ~5km distanță

37.088 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

1.372.400 €
365 € / mp

TEREN DEZVOLTARE IMOBILIARĂ – CHIAJNA

Chiajna

La ~5km distanță

3.760 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

200.000 €
205.000 €
1,000.00 € / mp

Teren zona Vitan + proiect + autorizatie

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

494 m

200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

830.000 €
1,392.62 € / mp

Direct proprietar teren si casa Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

923 m (12 min)

596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

75.000 €
150 € / mp

520m diamantului lîngă statia stb și noul kaufl ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

420.000 €
1,050.00 € / mp

Teren 400 mp poziție excelentă în centrul capit ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

501 m

400 mp teren
Construcții