Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
3.13 € / mp

Vînd/schimb tere în Băile herculane

Prelungirea Ghencea, Sector 6

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Vînd loturi teren în rate

Prelungirea Ghencea, Sector 6

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

38.000 €
126.67 € / mp

Parcele teren, ieftin.

Prelungirea Ghencea, Sector 6

300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 38.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

1.500.000 €
115.38 € / mp

Teren Intravilan 13.000 mp Sector 6 Bd Timiso ...

Timișoara, Sector 6

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

215.280 €
299 € / mp

intravilan 720mp, fațadă 58m, vânzare, schimb c ...

Roșu

La ~5km distanță

720 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

290.000 €
389.26 € / mp

VAND TEREN DE 745 MP CU DESCHIDERE DE 22M LA DR ...

Drumul Taberei, Sector 6

La ~5km distanță

745 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

210.000 €
420 € / mp

Vand teren Str. Gura Lotrului, 500 mp, construc ...

Drumul Taberei, Sector 6

La ~5km distanță

533 m

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.200.000 €
413.33 € / mp

Teren Iuliu Maniu, Militari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.000 €
70 € / mp

Loturi teren în rate de la proprietar

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

3.862.100 €
275 € / mp

Land for sale in Millitari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

840 m

14.044 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

109.200 €
210 € / mp

Militari ,Belsugului ,Pacii

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

911 m

520 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

425.000 €
249.71 € / mp

Teren 1700mp, Prelungirea Ghencea, Sector 6

Ghencea, Sector 5

La ~5km distanță

1.702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

330.750 €
266.643 €
147 € / mp

Teren Dezvoltare | 2.250 mp | 22 ml deschidere ...

Rahova, Sector 5

La ~5km distanță

2.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Teren în rate de la proprietar

Rahova, Sector 5

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
11

152.000 €
441.86 € / mp

Piata Rahova- Teren+Casa de VANZARE

Rahova, Sector 5

La ~5km distanță

344 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

79 m

503 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

165.000 €
206.25 € / mp

Teren Chiajna 800 mp

Chiajna

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

2.410.720 €
65 € / mp

3.7 Ha land for sale for warehouses development

Chiajna

La ~5km distanță

37.088 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

1.372.400 €
365 € / mp

TEREN DEZVOLTARE IMOBILIARĂ – CHIAJNA

Chiajna

La ~5km distanță

3.760 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
764.19 € / mp

Teren ideal pentru construcție – zonă premium, ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

716 m

458 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

120.000 €
800 € / mp

Teren de Vânzare zona Domenii

Turda, Sector 1

La ~5km distanță

374 m

150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

125.000 €
500 € / mp

Propietar vând teren 250 mp, casa demolabila, A ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 99,000 € și 125.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

180.000 €
442.26 € / mp

TEREN CU AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE LANGA MARRI ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

458 m

407 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600.000 €
80 € / mp

Ofer spre vanzare teren intravilan

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

830.000 €
1,392.62 € / mp

Direct proprietar teren si casa Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

923 m (12 min)

596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

296.500 €
72.99 € / mp

Teren de vanzare Bucuresti sector 5 persoana fi ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

4.062 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
15

135 €
0.11 € / mp

Teren de vanzare 1245mp

Dragomirești-Deal

La ~5km distanță

1.245 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

200.000 €
205.000 €
1,000.00 € / mp

Teren zona Vitan + proiect + autorizatie

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

494 m

200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1.350.000 €
1.600.000 €
540 € / mp

Vânzare / Inchiriere Teren 2512 mp + birouri 15 ...

Sisești, Sector 1

La ~5km distanță

794 m

2.500 mp teren
Construcții