Proprietar
Proprietăți unice: 30
Proprietari: 1
Agenție

3 zile în urmă
4

6.000.000 €
400 € / mp

De vânzare: teren 15 000mp - Bd. Iuliu Maniu - ...

Militari, Sector 6

637 m

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

220.000 €
211.54 € / mp

Teren P+4 Sector 6 – 1040 mp, dublă deschidere, ...

Militari, Sector 6

520 m

1.040 mp teren
Construcții
Agenție

22 ore în urmă
1

7.000.000 €
1,590.91 € / mp

Teren pentru Dezvoltare Premium în Vestul ...

Militari, Sector 6

306 m (4 min)

4.400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
14

6.100.000 €
717.65 € / mp

TEREN Intravilan 8.500 mp PACII

Militari, Sector 6

8.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.200.000 €
413.33 € / mp

Teren Iuliu Maniu, Militari

Militari, Sector 6

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

2.050.000 €
205 € / mp

MILITARI - CENTURA BUCURESTI TEREN 10.000 MP IN ...

Militari, Sector 6

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

2.261.156 €
1.868.724 €
658.84 € / mp

REL4001287 Teren Oportunitate REZIDENTIAL MIXT ...

Militari, Sector 6

3.432 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

345.000 €
299.48 € / mp

Teren 1,152mp Strada Valea Cascadelor

Militari, Sector 6

532 m (7 min)

1.152 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

9.200.000 €
460 € / mp

Zona Militari teren 20.000 mp desch. 79 m

Militari, Sector 6

239 m (3 min)

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

288.000 €
300.000 €
480 € / mp

Militari Iuliu Maniu Vijeliei - 600 mp, dubla d ...

Militari, Sector 6

528 m

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
12

185.000 €
804.35 € / mp

REL4001239 Teren Bujoreni-Frigocom - 230 mp

Militari, Sector 6

990 m (12 min)

230 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

850.000 €
170 € / mp

Teren de vanzare 5000 mp Chiajna - Bucuresti - ...

Militari, Sector 6

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1.677.491 €
1.386.357 €
366.02 € / mp

Teren Bucuresti Iuliu Maniu Militari

Militari, Sector 6

4.583 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

2.057.000 €
1,285.63 € / mp

INVESTITIE. Teren cu cladire tip hala/spatiu co ...

Militari, Sector 6

392 m (5 min)

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

739.370 €
611.050 €
454.44 € / mp

VANZARE TEREN 1627 MP. - DRM. MANASTIREA GOVORA ...

Militari, Sector 6

1.627 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

2.868.245 €
2.370.451 €
805.46 € / mp

Teren intravilan *3562mp // P+4 // zona Militar ...

Militari, Sector 6

3.561,91 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
23

286.000 €
529.63 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN DE 540 mp SITUAT IN M ...

Militari, Sector 6

540 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

900.000 €
180 € / mp

Teren Intravilan | Militari | Pacii | 5000 Mp

Militari, Sector 6

931 m

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

11.550.000 €
350 € / mp

Terenul de vanzare Valea Cascadelor, 350 euro ...

Militari, Sector 6

742 m (7 min)

33.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

450.000 €
982.53 € / mp

*Oportunitate de investiție: Teren de colt ...

Militari, Sector 6

982 m (12 min)

458 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

263.700 €
450 € / mp

Teren de vanzare Militari Str.Padurarilor Sect. ...

Militari, Sector 6

857 m

586 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

290.000 €
362.50 € / mp

Vanzare Teren 800 mp LACUL MORII, Zona Virtutii ...

Militari, Sector 6

924 m (12 min)

800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

3.310.000 €
339.49 € / mp

Teren Militari 9750 mp, front stradal 39,18 ml

Militari, Sector 6

9.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

245.000 €
235.58 € / mp

VANZARE TEREN | SECTOR 6 | COMISION 0

Militari, Sector 6

784 m (8 min)

1.040 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

7.000.000 €
350 € / mp

Teren Industrial, 2 ha, Preciziei, langa Metrou

Militari, Sector 6

465 m (6 min)

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

170.000 €
204.08 € / mp

Teren Liber 833 m.p. Militari Residence cu Pos ...

Militari, Sector 6

888 m (11 min)

833 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.660.250 €
3.025.000 €
466.99 € / mp

Militari, str. Stupca 37-47, apa si canalizare ...

Militari, Sector 6

7.838 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

160.000 €
149.900 €
2,758.62 € / mp

Teren si casa demolabila Militari, de vanzare

Militari, Sector 6

863 m (11 min)

233 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

470.000 €
99.83 € / mp

Teren Hornbach, stradal

Militari, Sector 6

4.708 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

3.429.501 €
361 € / mp

De Vanzarev Teren 8.500 mp |Sector 6 | Parcelat ...

Militari, Sector 6

9.500 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Militari, Sector 6

Militari, un cartier din Sectorul 6 al Bucureștiului, este bine cunoscut pentru accesul facil la transportul public, inclusiv stații de metrou, ceea ce îl face o alegere populară pentru dezvoltări imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 500.000 euro, cu oferte care încep de la 185.000 euro, ceea ce indică o piață de lux comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Interval de prețuri: Prețurile pot ajunge până la 9.200.000 euro pentru proprietăți de top.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând transportul în comun.
  • Dimensiuni și prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 402 euro, cu valori variind de la 100 euro/m² până la 1.063 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 101 zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Militari reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având în vedere accesibilitatea și potențialul de dezvoltare al zonei.