Proprietăți unice: 15
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

239.000 €
298.75 € / mp

Teren Intravilan | Giulesti-Constructorilor | A ...

Giulești, Sector 6

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

207.000 €
66.77 € / mp

Teren de vânzare – 3.100 mp –Z ...

Giulești, Sector 6

3.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

190.000 €
343.58 € / mp

Teren 533mp * DESCHIDERE DUBLA* Giulesti

Giulești, Sector 6

553 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
5

7.750.000 €
425.68 € / mp

Teren Intravilan Sector 1 | CU | 18.206mp

Giulești, Sector 6

877 m

18.206 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

160.000 €
200 € / mp

GIULESTI | Teren intravilan 800mp | Certificat ...

Giulești, Sector 6

800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

286.000 €
97.71 € / mp

Teren intravilan 2927 mp Giulesti, 97€/mp,ideal ...

Giulești, Sector 6

2.927 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

4.302.404 €
3.555.706 €
146.41 € / mp

Teren, vanzare, in Bucuresti, Giulesti

Giulești, Sector 6

29.386 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

315.000 €
205.08 € / mp

Giulești teren 1536 mp, deschidere 20 ml,l ...

Giulești, Sector 6

1.536 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

8.784.600 €
7.260.000 €
175.69 € / mp

TEREN STRADAL GIULESTI, 50000 mp, la asfalt, in ...

Giulești, Sector 6

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

2.250.000 €
450 € / mp

Teren 5000 mp Giulești, deschidere 50 ml

Giulești, Sector 6

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

79.000 €
25.48 € / mp

Teren intravilan Giulesti

Giulești, Sector 6

3.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

210.000 €
150.43 € / mp

De Vanzare Teren Zona Giulesti

Giulești, Sector 6

1.396 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

243.750 €
65 € / mp

Teren Sectorul 6 - Giulesti Sarbi- Artera Drumu ...

Giulești, Sector 6

3.750 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

3.384.000 €
120 € / mp

Teren intravilan de vanzare 28.200 mp Bucuresti ...

Giulești, Sector 6

28.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

226.935 €
187.550 €
194.63 € / mp

REL4001245 Teren - Ideal Investitie

Giulești, Sector 6

1.166 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

235.000 €
498.94 € / mp

Teren cu casa demolabila Bucurestii Noi Strada ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

694 m (6 min)

471 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

380.000 €
340.000 €
755.47 € / mp

Teren intravilan-zona Metrou 1 MAI/ Bulevardu ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

82 m (1 min)

503 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

365.000 €
701.92 € / mp

1 Mai-pod Constanta, teren 520 mp

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

29 m (1 min)

520 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

79 m

503 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

430.680 €
740 € / mp

Teren de vanzare 582 Mp. - Zona Ion Mihalache/P ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

783 m (10 min)

582 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
14

340.000 €
675.94 € / mp

REL4001272 Teren 1 Mai Metrou

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

38 m (1 min)

503 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

849.936 €
1,416.56 € / mp

URGENT!, Domenii-Turda, deschidere 20 ml, OPORT ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

168 m (2 min)

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

1.050.000 €
1,506.46 € / mp

Teren perfect pentru constructie bloc.

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

260 m (1 min)

697 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

1.000.000 €
2,188.18 € / mp

Teren pe colt 23,40m Bulevardul Expozitiei si 3 ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

475 m

457 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

1.150.000 €
1,493.51 € / mp

1 MAI || PIATA 1 MAI || TEREN INTRAVILAN ,IDEAL ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

926 m (12 min)

770 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

345.000 €
862.50 € / mp

VIzibilitate maxima- la bulevard!

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

203 m

400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

999.000 €
1,427.14 € / mp

Ocazie! Teren intravilan, 700 mp, Ion Mihalache ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

408 m

700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

709.000 €
99.72 € / mp

Propun spre vânzare teren pentru construc& ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

7.110 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

3.774.359 €
120.00 € / mp

Teren Intravilan | Acces Centura | Zona Industr ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

31.453 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

350.000 €
705.65 € / mp

Teren intravilan sector 1 oportunitate afaceri ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

496 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Giulești, Sector 6

Giulești, situat în Sector 6 al Bucureștiului, este o zonă în dezvoltare, cu acces facil la stațiile de metrou, ceea ce o face atractivă pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 250.000 euro, cu oferte ce încep de la 100.000 euro, până la 7.750.000 euro pentru proprietăți de mari dimensiuni.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune constantă de 3.100 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 205 euro, cu valori variind de la 67 euro/m² până la 1.071 euro/m².
  • Accesibilitate: Zona beneficiază de acces bun la transportul public, facilitând astfel dezvoltarea proiectelor imobiliare.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 140 de zile, indicând o piață activă.

Giulești reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având un potențial ridicat de dezvoltare datorită accesibilității și dimensiunilor generoase ale terenurilor disponibile.