Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

320.000 €
1,022.36 € / mp

Teren si cladiri in Strada Silozului 3

Ștefan cel Mare, Sector 2

479 m

313 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

121.220 €
380 € / mp

Teren de vânzare , 319 mp, Colentina.

Colentina, Sector 2

319 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.046 €
478 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie Colentina - ...

Colentina, Sector 2

157 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

95.000 €
431.82 € / mp

Teren Strada Magnetului nr 59

Pantelimon, Sector 2

625 m

220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

244.200 €
600 € / mp

Teren cu casa demolabila - front stradal - 407 ...

Colentina, Sector 2

407 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10.000 €
7.000 €
100 € / mp

Particular,Vând 100 mp. cota indiviza Str. Miha ...

Dacia, Sector 2

653 m

100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

241.850 €
350 € / mp

Teren Ziduri Mosi 3-5 - Kaufland Colentina

Obor, Sector 2

501 m

691 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

1.390.000 €
1.450.000 €
617.78 € / mp

TEREN COLENTINA ANDRONACHE PIPERA!in curs de a ...

Colentina, Sector 2

2.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €
135.000 €
456.27 € / mp

Teren Andronache 263MP constructie

Andronache, Sector 2

263 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

111.800 €
114.400 €
430 € / mp

PROPRIETAR, Teren de vânzare, Colentina, posed ...

Colentina, Sector 2

260 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2.040.000 €
3,000.00 € / mp

Teren premium de vanzare - oportunitate investi ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.662.000 €
3,792.02 € / mp

Vânzare Teren NORDULUI 702 mp, Sector 1, Parcul ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

918 m (11 min)

702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

482.300 €
1,279.31 € / mp

Rond Alba Iulia- str.Traian Popovici

Alba Iulia, Sector 3

La ~5km distanță

377 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

830.000 €
1,392.62 € / mp

Direct proprietar teren si casa Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

923 m (12 min)

596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500.000 €
1,184.83 € / mp

Particular - Teren str. Sandu Aldea 5 - cu AC v ...

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

827 m

422 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

153.000 €
1,353.98 € / mp

Aviatiei - Teren de vanzare strada Balonului

Aviației, Sector 1

La ~5km distanță

632 m (8 min)

113 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

75.000 €
150 € / mp

520m diamantului lîngă statia stb și noul kaufl ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

2.992.450 €
970 € / mp

Theodor Palady Teren De Vinzare-3084m Cu autori ...

Titan, Sector 3

La ~5km distanță

614 m

3.085 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,992,450 € și 3.100.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

300.000 €
260.000 €
977.20 € / mp

Ion Mihalache - Turda

Grivița, Sector 1

La ~5km distanță

545 m

307 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

420.000 €
1,050.00 € / mp

Teren 400 mp poziție excelentă în centrul capit ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

501 m

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

240.000 €
240.000.000 €
240 € / mp

2000 mp pe Liziera Padurii Baneasa

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

78.600 €
100 € / mp

Oportunitate INVESTITIE Teren Scoala Alethea

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

786 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

525.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare Sector 1! Pret 350 Euro:mp

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

721.450 €
1,175.00 € / mp

Teren de vânzare Dobrogeanu Gherea-Intearea Rug ...

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

120.000 €
800 € / mp

Teren de Vânzare zona Domenii

Turda, Sector 1

La ~5km distanță

374 m

150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

880.000 €
880 € / mp

Teren premium, circuit închis, zona Sos. Pipera ...

Central, Voluntari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

375.000 €
150 € / mp

Vand 2500 mp intravilan

Central, Voluntari

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

375.060 €
282 € / mp

Vand teren la pădure,zona Matei Millo,Erou Mirc ...

Central, Voluntari

La ~5km distanță

665 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

210.000 €
210 € / mp

Teren Intravilan, Voluntari, Elisabeta Rizea, 1 ...

Central, Voluntari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Sector 2, București

Sectorul 2 din București este o zonă dinamică, bine conectată la rețeaua de transport public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 168.000 euro, cu oferte care încep de la 7.000 euro și pot ajunge până la 945.000 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 25% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru investitori.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 380 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 432 euro, cu valori variind între 70 euro/m² și 1.500 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 39 de zile, indicând o piață activă.
  • Proprietari direcți: Toate terenurile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Sectorul 2 oferă oportunități excelente pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având acces facil la transport și o varietate de opțiuni de preț. Ești pregătit să explorezi aceste oportunități? Verifică acum terenurile disponibile în Sector 2!