Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

42.000 €
62.000 €
65.63 € / mp

Vanzare Teren construibil 640mp Pantelimon Cern ...

Pantelimon, Sector 2

640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

95.000 €
431.82 € / mp

Teren Strada Magnetului nr 59

Pantelimon, Sector 2

625 m

220 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

2.400.000 €
419.73 € / mp

DE VANZARE Proiect Rezidențial Autorizat – Tere ...

Pantelimon, Sector 2

572 m

5.718 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

118.338 €
204.38 € / mp

Teren 579 mp | Soseaua Cernica | Pantelimon

Pantelimon, Sector 2

579 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
2

990.000 €
220 € / mp

Teren de vanzare 4500 mp, Dobroesti

Pantelimon, Sector 2

4.500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
1

943.800 €
786.50 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, BAICULUI, ST 1200 MP

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

137 m (14 min)

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

155.000 €
310 € / mp

Teren Intravilan 500 Mp | Dobroesti - Ciresului ...

Dobroești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

550.000 €
561.22 € / mp

Teren de vanzare Soseaua Dobroesti

Dobroești

La ~5km distanță

980 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

47.280 €
120 € / mp

Dobroesti | Pantelimon | 11 Parcele teren 394-6 ...

Dobroești

La ~5km distanță

394 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

3 luni în urmă
4

100.000 €
200 € / mp

Lot de casa (500 mp) pe str. Baltii - Dobroiest ...

Dobroești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

720.000 €
72 € / mp

Dobroesti | Teren 10.000 Mp | Deschidere 43 Ml ...

Dobroești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

787.500 €
112,500.00 € / mp

Teren Fundeni-Dobroesti- 7500mp

Dobroești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

75.000 €
214.29 € / mp

Investitie/Vanzare Teren Dobroesti

Dobroești

La ~5km distanță

350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

42.550 €
115 € / mp

Teren | Dobroesti | 370 mp

Dobroești

La ~5km distanță

370 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

2.375.000 €
95 € / mp

TEREN 25000 MP IDEAL PENTRU DEZVOLTARE CARTIER ...

Dobroești

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

175.000 €
50 € / mp

Oferta Vanzare Teren Intravilan Dobroesti

Dobroești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

1.595.000 €
443.06 € / mp

Teren intravilan | Deschidere Lac | 3600 mp | D ...

Dobroești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

990.000 €
110 € / mp

Teren, zona Dobroesti Pantelimon

Dobroești

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

130.000 €
125.000 €
322.58 € / mp

Dobroesti, deschidere la lac, 400 mp, casa reno ...

Dobroești

La ~5km distanță

403 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

210.000 €
318.18 € / mp

Dobroesti - Fundeni | Teren 660 Mp | Deschidere ...

Dobroești

La ~5km distanță

660 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

188.000 €
274.45 € / mp

Teren Dobroiesti

Dobroești

La ~5km distanță

685 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

1.400.000 €
140 € / mp

Teren Bucuresti / Dobroesti tripla deschidere

Dobroești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
18

580.000 €
116 € / mp

Teren intravilan Dobroesti -Bd. Nordului

Dobroești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

420.000 €
84 € / mp

Teren 5,000mp Dobroesti / None

Dobroești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

850.000 €
250 € / mp

Super oferta - vanzare teren cu autorizatie pro ...

Dobroești

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

1.350.000 €
135 € / mp

Teren in Dobroesti, Ilfov, Bulevardul Nordului, ...

Dobroești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

1.800.000 €
45 € / mp

Ocazie ! Langa Ferma animalelor si noua Baza Sp ...

Est, Pantelimon

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

900.000 €
30 € / mp

Teren extravilan 30.000 mp – Pantelimon zona in ...

Sud-Vest, Pantelimon

La ~5km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

312.208 €
74.96 € / mp

Teren cu potential

Sud-Est, Pantelimon

La ~5km distanță

4.165 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

3.085.500 €
142.36 € / mp

Vanzare teren 21674 mp PUZ aprobat complex case ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

21.674 mp teren
Construcții