Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

350.000 €
1,166.67 € / mp

Vanzare teren Viitorului - cu PUD - P+5

Eminescu, Sector 2

878 m (11 min)

300 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

440.220 €
1,265.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, MIHAI EMINESCU - STRAD ...

Eminescu, Sector 2

610 m

348 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

650.000 €
1,438.05 € / mp

Teren 452mp cu autorizatie de construire Emines ...

Eminescu, Sector 2

648 m (8 min)

452 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

6.106.000 €
2,000.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, MIHAI EMINESCU, ST 305 ...

Eminescu, Sector 2

308 m (6 min)

3.053 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

786.500 €
1,740.04 € / mp

TEREN AUTORIZAT PENTRU BLOC //P+2+3R+4R //452 M ...

Eminescu, Sector 2

738 m (9 min)

452 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

650.000 €
1,438.05 € / mp

EMINESCU, VIITORULUI, ST 452 MP cu AUTORIZATIE ...

Eminescu, Sector 2

767 m (10 min)

452 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
4

345.000 €
1,301.89 € / mp

Teren de vânzare – Zona Pache Protop ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

189 m

265 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

500.000 €
950.57 € / mp

Pache Protopopescu M3: POT 60%, CUT: 2.5

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

290 m (4 min)

526 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

1.452.000 €
2,698.88 € / mp

Armeneasca, teren pentru dezvoltare imobil S+P+ ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

578 m

538 mp teren
Construcții

Agenție

8 luni în urmă
3

2.000.000 €
1,666.67 € / mp

Zona Piata Rosetti teren 1200 mp ideal rezident ...

P-ța Rosetti, Ultracentral

La ~5km distanță

689 m (9 min)

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

675.000 €
1,500.00 € / mp

Oportunitate de Investiție în Zona Ce ...

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

721 m

450 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

350.000 €
700 € / mp

Teren de vanzare in zona Mosilor Pizza Hut

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

663 m

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

573.300 €
1,050.00 € / mp

Teren de Vanzare 546Mp. - Central - Sector 2

P-ța Galați, Ultracentral

La ~5km distanță

768 m (10 min)

546 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

720.575 €
1,025.00 € / mp

Teren de Vanzare 702 Mp - Central - Sector 2

P-ța Galați, Ultracentral

La ~5km distanță

743 m (9 min)

703 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.350.000 €
1,314.51 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 1, CISMIGIU, POPA TATU, S ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

334 m (7 min)

1.027 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

3.700.000 €
4,625.00 € / mp

Cladire de birouri - Str. Schitu Magureanu

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

594 m (7 min)

2.576 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

1.350.000 €
1,314.51 € / mp

Teren 1027 mp in zona Ultracentrala - Sector 1, ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

530 m (7 min)

1.027 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

799.000 €
1,875.59 € / mp

Teren in zona Cismigiu cu autorizatie de const ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

600 m (8 min)

426 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

25.000.000 €
1,136.36 € / mp

Stefan cel Mare, teren pentru dezvolatare imobi ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

551 m (7 min)

22.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

9.401.400 €
300 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 31.338 MP – SECTOR 3, BUCUREȘT ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

689 m

31.338 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

241.850 €
350 € / mp

Teren Ziduri Mosi 3-5 - Kaufland Colentina

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

501 m

691 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

2.238.500 €
2,642.86 € / mp

Dacia! teren 847 mp, se poate construi P+6, cu ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

558 m (7 min)

847 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

4.350.000 €
3,000.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, DACIA, AUREL VLAICU, S ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

773 m (12 min)

1.450 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

2.662.000 €
3,142.86 € / mp

De vanzare teren Dacia

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

732 m (9 min)

847 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10.000 €
7.000 €
100 € / mp

Particular,Vând 100 mp. cota indiviza Str. Miha ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

653 m

100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

750.000 €
1,127.82 € / mp

Teren constructii mixt (comecial/rezidential) z ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

734 m

665 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

2.708.585 €
2.238.500 €
3,197.86 € / mp

REL4001269 Teren stradal Bulevardul Dacia

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

690 m (9 min)

847 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

2.708.585 €
2.238.500 €
3,077.94 € / mp

De vânzare teren – Bulevardul Dacia, ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

771 m

880 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

2.292.000 €
3,000.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, UNIVERSITATE-T.N.B., S ...

P-ța Universității, Ultracentral

La ~5km distanță

138 m (4 min)

764 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

3.294.225 €
2.250.000 €
4,334.51 € / mp

Ultracentral-Universitate , teren cu PUZ aproba ...

P-ța Universității, Ultracentral

La ~5km distanță

204 m (3 min)

760 mp teren
Construcții