Proprietar
Proprietăți unice: 23
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.400.000 €
801.83 € / mp

ZONA COLENTINA I TEREN INTRAVILAN CU PUD APROBA ...

Colentina, Sector 2

1.746 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

121.220 €
380 € / mp

Teren de vânzare , 319 mp, Colentina.

Colentina, Sector 2

319 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.046 €
478 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie Colentina - ...

Colentina, Sector 2

157 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

878.460 €
726.000 €
1,037.14 € / mp

Teren de vanzare 840 mp. Colentina / Rose Garde ...

Colentina, Sector 2

847 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

320.000 €
21.33 € / mp

OCAZIE! Vanzare teren 15000 mp zona Carrefour C ...

Colentina, Sector 2

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

206.617 €
616.77 € / mp

Teren 335 mp si constructii | Utilizari diverse ...

Colentina, Sector 2

335 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

385.000 €
395.000 €
222.54 € / mp

Teren de vanzare - Colentina - Padurea Andronac ...

Colentina, Sector 2

1.770 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 385,000 € și 395.000 €
Agenție

3 luni în urmă
4

174.900 €
291.50 € / mp

Teren Intravilan de 600mp | Deschidere 20m | PO ...

Colentina, Sector 2

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

229.900 €
1,563.95 € / mp

Teren intravilan de 601 mp | Colentina | PUZ P+ ...

Colentina, Sector 2

601 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

120.000 €
437.96 € / mp

Colentina Andronache

Colentina, Sector 2

274 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

252.450 €
270 € / mp

SECTOR 2, COLENTINA, PASARANI, ST 935 MP

Colentina, Sector 2

935 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

1.197.900 €
417.53 € / mp

Teren Colentina - Maior Bacila - Canalul Colent ...

Colentina, Sector 2

2.869 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

2.500.000 €
314.94 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, COLENTINA, NICOLAE CAN ...

Colentina, Sector 2

7.938 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
14

302.500 €
605 € / mp

Teren cu autorizatie de construire P+2+M - zona ...

Colentina, Sector 2

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

249.900 €
528.33 € / mp

Vanzare teren Colentina - Doamna ghica CU AUTOR ...

Colentina, Sector 2

473 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

2.500.000 €
625 € / mp

Colentina - Sos Fundeni, Teren 4000 Mp, M2, P+1 ...

Colentina, Sector 2

646 m

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
51

140.000 €
471.38 € / mp

TEREN CU CASA DEMOLABILA

Colentina, Sector 2

297 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

1.450.000 €
1.250.000 €
644.44 € / mp

ANDRONACHE PIPERA!in curs de autorizare deschid ...

Colentina, Sector 2

2.250 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

650.000 €
172.37 € / mp

Teren intravilan - vanzare - Colentina - Padure ...

Colentina, Sector 2

3.771 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

104.900 €
349.67 € / mp

Vanzare teren intravilan curti-constructii, St ...

Colentina, Sector 2

300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

128.000 €
512 € / mp

Vanzare teren pentru vila Colentina, cu proiect

Colentina, Sector 2

250 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

940.200 €
300 € / mp

Vanzare teren Colentina Fundeni- Aleea Arubium

Colentina, Sector 2

3.134 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

4.900.000 €
354.15 € / mp

Teren 13836 mp dezvoltare zona Colentina Funden ...

Colentina, Sector 2

13.836 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

279.936 €
914.82 € / mp

URGENT!, Piata Iancului-Piata Muncii, OPORTUNIT ...

Iancului, Sector 2

La ~5km distanță

70 m (1 min)

306 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

4.299.999 €
1,422.90 € / mp

Vanzare teren 3022mp, Iancului, cu AC valabila, ...

Iancului, Sector 2

La ~5km distanță

298 m (4 min)

3.022 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

473.850 €
1,350.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, AGRICULTORI, TEPES VOD ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

La ~5km distanță

703 m (8 min)

351 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
5

299.999 €
884.95 € / mp

Vanzare Teren Iancului-Foisorul de Foc-Singur i ...

Ferdinand, Sector 2

La ~5km distanță

337 m (8 min)

339 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

350.000 €
1,107.59 € / mp

Teren de vanzare Piata Muncii ultracentral

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

303 m (4 min)

316 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.350.000 €
1,314.51 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 1, CISMIGIU, POPA TATU, S ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

334 m (7 min)

1.027 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

3.700.000 €
4,625.00 € / mp

Cladire de birouri - Str. Schitu Magureanu

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

594 m (7 min)

2.576 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Colentina, Sector 2, București

Colentina, situată în Sector 2 al Bucureștiului, este o zonă în continuă dezvoltare, cunoscută pentru accesul facil la stațiile de metrou, ceea ce o face atractivă pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 192.000 euro, cu oferte care încep de la 75.000 euro și pot ajunge până la 4.900.000 euro.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, comparativ cu prețul mediu național de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 256 m² și 1.730 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 414 euro, cu valori variind de la 21 euro/m² până la 708 euro/m².
  • Acces la transport: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel transportul către alte zone ale orașului.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 46 de zile, indicând o piață activă.

Colentina reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având în vedere accesibilitatea și potențialul de dezvoltare al zonei. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Colentina!