Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650.000 €
2,569.17 € / mp

Dorobanti, strada Dionisie Fotino 14, teren de ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

979 m

253 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2.040.000 €
3,000.00 € / mp

Teren premium de vanzare - oportunitate investi ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.662.000 €
3,792.02 € / mp

Vânzare Teren NORDULUI 702 mp, Sector 1, Parcul ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

918 m (11 min)

702 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

241.850 €
350 € / mp

Teren Ziduri Mosi 3-5 - Kaufland Colentina

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

501 m

691 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

830.000 €
1,392.62 € / mp

Direct proprietar teren si casa Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

923 m (12 min)

596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500.000 €
1,184.83 € / mp

Particular - Teren str. Sandu Aldea 5 - cu AC v ...

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

827 m

422 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10.000 €
7.000 €
100 € / mp

Particular,Vând 100 mp. cota indiviza Str. Miha ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

653 m

100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

300.000 €
260.000 €
977.20 € / mp

Ion Mihalache - Turda

Grivița, Sector 1

La ~5km distanță

545 m

307 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

121.220 €
380 € / mp

Teren de vânzare , 319 mp, Colentina.

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

319 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.046 €
478 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie Colentina - ...

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

157 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

1.450.000 €
1.250.000 €
644.44 € / mp

ANDRONACHE PIPERA!in curs de autorizare deschid ...

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

2.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

135.000 €
513.31 € / mp

Teren Andronache 263MP constructie

Andronache, Sector 2

La ~5km distanță

263 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

120.000 €
800 € / mp

Teren de Vânzare zona Domenii

Turda, Sector 1

La ~5km distanță

374 m

150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

525.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare Sector 1! Pret 350 Euro:mp

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

97.900 €
110 € / mp

Teren 890mp str. Piscul Rusului

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

890 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

269.000 €
539.100 €
269 € / mp

2000 mp pe Liziera Padurii Baneasa

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

78.600 €
100 € / mp

Oportunitate INVESTITIE Teren Scoala Alethea

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

786 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

721.450 €
1,175.00 € / mp

Teren de vânzare Dobrogeanu Gherea-Intearea Rug ...

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

75.000 €
150 € / mp

520m diamantului lîngă statia stb și noul kaufl ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

482.300 €
1,279.31 € / mp

Rond Alba Iulia- str.Traian Popovici

Alba Iulia, Sector 3

La ~5km distanță

377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

153.000 €
1,353.98 € / mp

Aviatiei - Teren de vanzare strada Balonului

Aviației, Sector 1

La ~5km distanță

632 m (8 min)

113 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

420.000 €
1,050.00 € / mp

Teren 400 mp poziție excelentă în centrul capit ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

501 m

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

79 m

503 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

375.000 €
1,500.00 € / mp

Proprietar - Vand teren Parcul Carol

Tineretului, Sector 4

La ~5km distanță

339 m

250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
764.19 € / mp

Teren ideal pentru construcție – zonă premium, ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

716 m

458 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.280 €
3.40 € / mp

Str.T.Popovici nr.88

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

615 m (8 min)

377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

200.000 €
205.000 €
1,000.00 € / mp

Teren zona Vitan + proiect + autorizatie

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

494 m

200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

125.000 €
500 € / mp

Propietar vând teren 250 mp, casa demolabila, A ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 99,000 € și 125.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

180.000 €
442.26 € / mp

TEREN CU AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE LANGA MARRI ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

458 m

407 mp teren
Construcții