Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

601.910 €
230 € / mp

Teren construibil Sector 1 – Străulești | 2.617 ...

Străulești, Sector 1

2.617 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

610.000 €
937.02 € / mp

Teren cu autorizatie de construire de vanzare z ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

998 m

651 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

575.000 €
575 € / mp

Teren unic 1000mp, Bucurestii Noi I 28m deschid ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

737 m

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

135.000 €
120.000 €
584.42 € / mp

Teren 231mp Sector 1 | Construibil P+2E | CU 20 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

900 m (11 min)

231 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €
583.33 € / mp

Teren de vânzare 360 mp, Episcopul Vulcan nr. 1 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

360 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

425.000 €
177.97 € / mp

Teren intravilan Mogosoaia

Mogoșoaia

La ~5km distanță

2.388 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

312.000 €
198.73 € / mp

Teren 1570 mp teren poziție excelentă

Mogoșoaia

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

101.000 €
132.20 € / mp

Vand teren 764mp Mogosoaia, zona Livezi, strada ...

Mogoșoaia

La ~5km distanță

764 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

149.000 €
219.12 € / mp

Teren Mogoșoaia - lângă lac - Martha Bibescu

Mogoșoaia

La ~5km distanță

680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

350.000 €
116.67 € / mp

Teren intravilan de 3.000mp LANGA LAC de vanzar ...

Mogoșoaia

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

600.000 €
60 € / mp

Oportunitate - Teren cu potential deosebit - St ...

Mogoșoaia

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

360.000 €
476.19 € / mp

Teren + casa Chitila , Jud Ilfov str Recoltei

Chitila

La ~5km distanță

756 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

38.232 €
59 € / mp

Teren premium de vanzare in Eden Forest -vizavi ...

Central, Chitila

La ~5km distanță

648 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

89.850 €
149.75 € / mp

2 loturi teren Otopeni, Odai, str. Panait Istra ...

Odăi, Otopeni

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
764.19 € / mp

Teren ideal pentru construcție – zonă premium, ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

716 m

458 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

180.000 €
60 € / mp

Vând teren intravilan în Buftea , cu deschider ...

Buciumeni

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

79 m

503 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

2.300.000 €
153.33 € / mp

TEREN DE VANZARE OTOPENI

Central, Otopeni

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.015.000 €
350 € / mp

Teren De Vanzare Otopeni - 2900 mp

Central, Otopeni

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

225.810 €
195 € / mp

VANZARE TEREN CU AC 4 VILE

Nord-Vest, Otopeni

La ~5km distanță

1.158 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

900.000 €
90 € / mp

Proprietar vand teren construibil in Ilfov, Oto ...

Central, Otopeni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

120.000 €
132.45 € / mp

Teren constructii intravilan Otopeni, 906 mp, p ...

Nord, Otopeni

La ~5km distanță

906 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

230.535 €
45 € / mp

Teren Otopeni, zona aeroport

Est, Otopeni

La ~5km distanță

5.123 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.436.800 €
320 € / mp

Teren intravilan central strada Maramureș langa ...

Central, Otopeni

La ~5km distanță

4.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

95.600 €
239 € / mp

Teren 400mp in Otopeni, str Matei Basarab

Otopeni

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

97.900 €
110 € / mp

Teren 890mp str. Piscul Rusului

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

890 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

525.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare Sector 1! Pret 350 Euro:mp

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

269.000 €
539.100 €
269 € / mp

2000 mp pe Liziera Padurii Baneasa

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

78.600 €
100 € / mp

Oportunitate INVESTITIE Teren Scoala Alethea

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

786 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

721.450 €
1,175.00 € / mp

Teren de vânzare Dobrogeanu Gherea-Intearea Rug ...

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

614 mp teren
Construcții