Proprietăți unice: 37
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

12.700 €
1 € / mp

URGENT! VÂND TEREN EXTRAVILAN 1 E/MP, PREȚ NEGO ...

Gugești

12.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
5

560.000 €
20,000.00 € / mp

Vand 28 ha ,teren arabil, extravilan , cu desch ...

Pufești

28 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 zile în urmă
2

12.000 €
2.38 € / mp

Teren arabil - 5050mp

Câmpineanca

5.050 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

13.594 €
2 € / mp

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Ruginești

6.797 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

5.000 €
4.69 € / mp

Vând urgent teren intravilan - OREAVU - Vrancea

Gugești

1.067 mp teren
f.s. 24 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

12.700 €
1 € / mp

Vând teren extravilan OREAVU - Vrancea

Gugești

12.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

78.825 €
15 € / mp

Teren de vanzare Șoseaua Vrancei

Exterior Nord, Odobești

5.255 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

42.000 €
4.45 € / mp

Teren 9,431mp Bizighesti / DJ 205E

Bizighești

9.431 mp teren
f.s. 38.5 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

64.500 €
6.37 € / mp

Teren Focsani 10000 mp Suraii

Est, Focșani

10.128 mp teren
f.s. 31.39999961853 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

42.500 €
4.25 € / mp

Teren 10,000mp Focsani / DJ 204D

Est, Focșani

10.000 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.800 €
6.21 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

290 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.200 €
6.52 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

184 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

9.200 €
2.76 € / mp

Vand teren extravilan langa nodul rutier Tisita ...

Central, Mărășești

3.337 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
1

60.000 €
7.11 € / mp

Teren investitie - langa Restaurant Cerdac(Cote ...

Exterior Sud, Focșani

8.444 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

429.705 €
15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE ÎN FOCȘANI

Autogară, Focșani

28.647 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
5

18.500 €
2.14 € / mp

De vanzare 3 loturi teren Extravilan in Garoafa ...

Garoafa

8.664 mp teren
f.s. 11 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
4

38.280 €
58 € / mp

Teren intravilan Focsani - Golesti

Sud, Focșani

660 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
9

20.000 €
2.67 € / mp

Teren extravilan spre Bolotesti

Bolotești

7.500 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
4

85.000 €
3.46 € / mp

Teren Lepsa Soveja DN2 L

Lepșa

24.581 mp teren
f.s. 57.5 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
5

120.000 €
4.36 € / mp

Teren Tisita/ DN2 E85 2.75 ha

Tișița

27.500 mp teren
f.s. 137.5 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

68.000 €
6.82 € / mp

Teren Mărășești / Drumul E85

Periferie, Mărășești

9.971 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
14

1 €
0 € / mp

Teren de vanzare Lepsa-Gresu, 57000 mp, cu doar ...

Lepșa

57.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă

100.000 €
212.77 € / mp

Teren intravilan 470 mp, d=29,46 ml, zona Rest ...

Vest, Focșani

470 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

36.750 €
15 € / mp

Teren Adjud/Posibilitate de lotizare

Nord, Adjud

2.450 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

498.000 €
16,064.52 € / mp

Teren Focsani zona nord - 31 Ha suprafata compa ...

Nord, Focșani

31 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

57.717 €
22.99 € / mp

Teren intravilan 2510mp Mandresti, Focsani

Exterior Est, Focșani

2.510 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.699.999 €
1.14 € / mp

Fermă vegetală 148 ha și sediu fermă Mãicãnești ...

Măicănești

f.s. 2000 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

2.171.000 €
65 € / mp

SUPER POZITIE - pe E85 zona Dedeman

Nord-Est, Focșani

33.400 mp teren
f.s. 308 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

39.500 €
36.000 €
6.58 € / mp

Teren intravilan 6000mp Biliesti / DJ 204D

Biliești

6.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

33.000 €
3.89 € / mp

Teren Focsani / Drumul Suraii / Mandresti str N ...

Exterior Nord, Focșani

8.486 mp teren
f.s. 17.5 m

Terenuri agricole de vânzare în Județul Vrancea

Județul Vrancea, cunoscut pentru peisajele sale naturale și agricultura diversificată, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor agricole din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 56.000 euro, cu oferte care încep de la 7.900 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 69.501 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile pot ajunge până la 429.705 euro, în funcție de amplasare și caracteristicile terenului.
  • Dimensiuni: Informațiile privind dimensiunile terenurilor nu sunt disponibile în prezent.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² până la 58 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile agricole din Vrancea sunt listate, în medie, timp de 148 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Județul Vrancea reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri agricole, având un potențial semnificativ pentru dezvoltare agricolă. Explorează acum oportunitățile disponibile!