Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
5

24.500.000 €
25.000.000 €
1.39 € / mp

De vanzare plantatie de alun, pe rod, situata i ...

Hisiaș

Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

156.800 €
0.80 € / mp

Teren 20 ha vestul Romaniei – ideal plantație a ...

Brestovăț

La ~5km distanță

196.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
18

20.000 €
0.80 € / mp

Terenuri extravilane de vânzare – Vizma & Crivo ...

Secaș

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

316.948 €
341.020 €
0.79 € / mp

Teren arabil de 40 hectare în Secaș, Timiș

Secaș

La ~10km distanță

401.200 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
14

101.250 €
4.50 € / mp

Teren intravilan Balint 22.500 mp

Balinț

La ~10km distanță

22.500 mp teren
f.s. 235 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

100.000 €
72.128 €
0.89 € / mp

Teren arabil de 11,3 hectare în Bara, Timiș

Bara

La ~15km distanță

112.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
3

16.000 €
9.09 € / mp

Vand teren Intravilan in Ohaba Forgaci 1760mp

Ohaba-Forgaci

La ~15km distanță

1.760 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

9.000 €
0.05 € / mp

Proprietar Teren langa Domeniile Herneacova

Herneacova

La ~15km distanță

182.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

12.000 €
1.12 € / mp

COMISION 0% Terenuri agricole 10.750mp si 700mp ...

Vest, Recaș

La ~20km distanță

10.750 mp teren
f.s. 64 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49.000 €
0.77 € / mp

Proprietar vand teren agricol langa Nadas - Her ...

Central, Recaș

La ~20km distanță

64.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
8

46.900 €
0.70 € / mp

Teren de vanzare Recas

Exterior Est, Recaș

La ~20km distanță

67.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

85.000 €
8.62 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan 1 ha | Recas

Vest, Recaș

La ~20km distanță

9.858 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă

1.125.000 €
4,500.00 € / mp

DE VÂNZARE: Teren Mixt 250 HA – &#53 ...

Șiștarovăț

La ~20km distanță

250 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

26.500 €
23.900 €

Teren intravilan de vanzare in Hezeris - 1810 m ...

Hezeriș

La ~20km distanță

Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 23,900 € și 26.500 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

9.000 €
1.80 € / mp

Izvin - Teren agricol - S5000mp - Front la Bega

Izvin

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

21.000 €
2.10 € / mp

Teren Salciua Noua (comuna Pischia) 10.000mp

Sălciua Nouă

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

155.000 €
10.00 € / mp

De vanzare teren, centura Lugoj - A1

Periferie, Lugoj

La ~25km distanță

15.506 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

118.452 €
12 € / mp

Teren la Centura pe partea cu orasul

Nord-Est, Lugoj

La ~25km distanță

9.871 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

20.840 €
5 € / mp

4.168 mp teren extravilan in Dealul Viilor

Vest, Lugoj

La ~25km distanță

4.168 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

181.440 €
253.990 €
5 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan ideal pentru inves ...

Lugoj

La ~25km distanță

36.288 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
2

150.000 €
7.50 € / mp

De vanzare 2 Ha la Ianova

Ianova

La ~25km distanță

20.000 mp teren
f.s. 295 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

700.000 €
7,000.00 € / mp

Teren Agricol Extravilan Darova

Darova

La ~25km distanță

100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
4

10.500 €
8.33 € / mp

Teren intravilan în Ususău

Ususău

La ~25km distanță

1.260 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

695.000 €
13.90 € / mp

O oportunitate rară de investiție în agricultur ...

Bazoșu Nou

La ~25km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

7.000 €
1.79 € / mp

Teren 3.900 mp, Lipova – Șoimoș

Central, Lipova

La ~25km distanță

3.900 mp teren
f.s. 18.89999961853 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

5.500 €
0.55 € / mp

Achizitionam Teren Extravilan Agricol Arad Jude ...

Nord, Lipova

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

225.000 €
8.33 € / mp

Teren 27000 mp, ideal centru seniori,liziera pa ...

Chevereșu Mare

La ~25km distanță

27.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
11

53.500 €
5.35 € / mp

Teren 1 ha cu baltă populată – Alioș (Mașloc)

Alioș

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

217.427 €
4,529.73 € / mp

Vanzare Teren Extrav. divizate Arabil, Pășune C ...

Zăbrani

La ~25km distanță

48,86 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

4.000.000 €
80,000.00 € / mp

teren cu zacamant de balastru

Zăbrani

La ~25km distanță

50 mp teren
Extravilan
Agricol