Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

18.700 €
22 € / mp

Teren Frumoasa - parcele de 800 mp - 1500 mp

Sfântu Ilie

850 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
6

400.000 €
100 € / mp

De Vanzare 4000 mp Teren Intravilan -Sfantu Il ...

Sfântu Ilie

4.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

125.000 €
77.64 € / mp

Teren De Vanzare I Sfantu Ilie, Suceava I Preț: ...

Sfântu Ilie

1.610 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
6

189.200 €
2.20 € / mp

Teren 86,000mp Suceava / DN 17

Nord-Est, Suceava

La ~5km distanță

86.000 mp teren
f.s. 160 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
9

63.310 €
6.50 € / mp

Teren 9,740mp Suceava / Strada Principala

Nord, Suceava

La ~5km distanță

9.740 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

65.000 €
54.17 € / mp

Teren Moara Bulai

Moara

La ~5km distanță

1.200 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan

Agenție

2 luni în urmă
8

114.400 €
44 € / mp

Teren Moara I 26Ari I Suceava/Moara I 4400Euro/ ...

Moara

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 62 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
5

384.000 €
432.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan I Moara/Suceava I 4800 mp I80 ...

Moara Nica

La ~5km distanță

4.800 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
56.25 € / mp

Teren Moara Nica 800 mp

Moara Nica

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
4

135.000 €
51.61 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare 26 Ari | Suceava/Ti ...

Tișăuți

La ~5km distanță

2.616 mp teren
f.s. 69 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

109.200 €
114.000 €
10.50 € / mp

Teren de Vanzare 104 Ari Stroiesti/3 Movile Su ...

Stroiești

La ~5km distanță

10.400 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
17

23.900 €
3.92 € / mp

Teren extravilan 6,100mp Stroiesti / Soseaua DN ...

Stroiești

La ~5km distanță

6.100 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
27

1.099.000 €
1.359.900 €
4.23 € / mp

Teren parțial intravilan-300000mp Stroiești-Tre ...

Stroiești

La ~5km distanță

260.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
16

119.900 €
3.99 € / mp

Teren extravilan 30077mp Stroiesti / Soseaua DN ...

Stroiești

La ~5km distanță

30.077 mp teren
f.s. 213 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
21

129.900 €
12.99 € / mp

Vanzare 10.000 mp teren Liteni Suceava- la stra ...

Liteni (Moara)

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

185.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Moara Carp - zona Ponoare

Moara Carp

La ~10km distanță

7.400 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
22

14.500 €
5.59 € / mp

Teren 2925 mp comuna Mitocu Dragomirnei

Lipoveni

La ~10km distanță

2.592 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
4

25.000 €
6.80 € / mp

Teren 36 Ari | Mitocu Dragomirnei | 25.000 €

Mitocu Dragomirnei

La ~10km distanță

3.678 mp teren
f.s. 9.5 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

105.000 €
7 € / mp

Teren Intravilan 1,5 Ha | Deschidere 180ml | T- ...

Ilișești

La ~15km distanță

15.000 mp teren
f.s. 180 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
15

30.000 €
8.57 € / mp

Teren 3,500mp Ilisesti / Strada Principala

Ilișești

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
34

81.900 €
11.70 € / mp

Teren Ilisesti 7000mp extravilan/ DN 17, Sucea ...

Ilișești

La ~15km distanță

7.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
16

150.000 €
28.99 € / mp

Teren Ilisesti cu Iaz 5174 mp/ Strada Principa ...

Ilișești

La ~15km distanță

5.174 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

64.500 €
53.53 € / mp

Teren 1,205mp Falticeni / Strada Pictor Baiesu

Fălticeni

La ~20km distanță

1.205 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
14

60.000 €
15.97 € / mp

Teren 3,757mp Paltinoasa / Strada principala

Păltinoasa

La ~20km distanță

3.757 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
21

58.112 €
10.45 € / mp

Teren 5,561mp Paltinoasa / Strada principala

Păltinoasa

La ~20km distanță

5.561 mp teren
f.s. 45 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
23

101.024 €
32 € / mp

Teren 3,157mp Gura Humorului / Aleea Maftei

Exterior Est, Gura Humorului

La ~25km distanță

3.157 mp teren
f.s. 32 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
2.50 € / mp

Vand teren extravilan in Burla

Burla

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

9.600 €
0.80 € / mp

Vand teren arabil Mitoc com Mitoc jud Botosan ...

Mitoc

La ~30km distanță

12.000 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

26.500 €
4.08 € / mp

Padure la iesire din Cucorani

Cucorăni

La ~30km distanță

6.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

130.000 €
130,000.00 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 1.3 ha la asf ...

Cucorăni

La ~30km distanță

1,3 mp teren
Intravilan
Agricol