Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

34.900 €
15.06 € / mp

Teren 2317 mp INVESTITIE Sibiel

Sibiel

2.317 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

48.901 €
23.18 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 2.110 mp în Sibie ...

Sibiel

2.110 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

139.482 €
21 € / mp

Teren 6642 mp - Sibiel, Str. Gradinarilor

Sibiel

6.642 mp teren
f.s. 68 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

46.000 €
23 € / mp

Teren cu priveliște deosebită, 2000mp în Fântân ...

Fântânele

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

69.000 €
28.29 € / mp

Teren | Intravilan | 2439 MPU | Fântânele

Fântânele

La ~5km distanță

2.439 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

161.000 €
24.39 € / mp

Teren partial intravilan 6600 mp Sacel

Săcel

La ~5km distanță

6.600 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol

Agenție

Mai mult de un an
7

19.900 €
6.22 € / mp

Teren extravilan 3200mp lac Sacel

Săcel

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

27.000 €
6.65 € / mp

Teren extravilan 4061mp Saliste

Nord, Săliște

La ~5km distanță

4.061 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
1

25.500 €
4.22 € / mp

Teren montan | 6.043 Mp | Săliște

Exterior Est, Săliște

La ~5km distanță

6.043 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

60.000 €
3 € / mp

Teren extravilan de vanzare - Crint

Crinț

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

140.000 €
14 € / mp

Teren intravilan 10000 mp cu acces din DN 1 - C ...

Săliște

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
13

113.999 €
3.00 € / mp

Teren EXTRAVILAN de vânzare în Săcel

Nord, Săliște

La ~5km distanță

38.000,04 mp teren
f.s. 116 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

37.000 €
32.17 € / mp

Teren Intravilan | 1150 mp | Săliște

Central, Săliște

La ~5km distanță

1.150 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
6

18.000 €
12 € / mp

Teren la Orlat cu vedere spre munti

Orlat

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 10.159999847412 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

69.000 €
12.78 € / mp

Teren 5400 mp superb cu livada si vedere spre m ...

Orlat

La ~5km distanță

5.400 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

126.000 €
3.50 € / mp

De vanzare teren in zona Crint -Tilisca in golu ...

Tilișca

La ~5km distanță

36.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

68.000 €
136.000 €
39.91 € / mp

Teren extravilan 1704 mp in Gura Raului, utilit ...

Gura Râului

La ~5km distanță

1.704 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

84.135 €
15 € / mp

Teren extravilan

Gura Râului

La ~5km distanță

5.609 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

89.000 €
17.87 € / mp

Teren cu peisaj spectaculos în Gura Râului – mu ...

Gura Râului

La ~5km distanță

4.981 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

98.990 €
27.41 € / mp

Teren pretabil investitie 3611 mp de vanzare in ...

Cristian

La ~10km distanță

3.611,31 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

24.600 €
6 € / mp

Teren extravilan 4.100 mp de vânzare – Cristian ...

Cristian

La ~10km distanță

4.100 mp teren
f.s. 12 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
5

387.000 €
45 € / mp

Teren intravilan de 8600 mp cu deschidere la do ...

Cristian

La ~10km distanță

8.600 mp teren
f.s. 48.319999694824 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

108.000 €
20 € / mp

Teren 5400 mp | Parcelabil | Zona sub Valea Mar ...

Cristian

La ~10km distanță

5.400 mp teren
f.s. 21.299999237061 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
10

301.001 €
70 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare – 4300 mp – Cristia ...

Cristian

La ~10km distanță

4.300 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
30 € / mp

Teren 1400 mp | Valea Mărului | Parcelabil | Ca ...

Cristian

La ~10km distanță

1.400 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
7

10.000 €
20.58 € / mp

Parcela teren extravilan de 486 mp situat in Cr ...

Cristian

La ~10km distanță

486 mp teren
f.s. 14.300000190735 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

19.500 €
8.13 € / mp

Oază de liniște cu vedere la munți – 2.400 mp l ...

Cristian

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

7.500 €
6 € / mp

VÂNZARE TEREN EXTRAVILAN – COMUNA CR ...

Cristian

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
8

11.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare 564 mp in Sibiu pretabil inves ...

Cristian

La ~10km distanță

564 mp teren
f.s. 14.300000190735 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 9 agenții cu prețuri cuprinse între 11,280 € și 12.600 €
Agenție

1 lună în urmă
4

12.000 €
5 € / mp

Teren extravilan I 2400 mp I Arabil I Teren dre ...

Cristian

La ~10km distanță

2.400 mp teren
f.s. 19 m
Extravilan
Agricol