Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
7

18.000 €
32.73 € / mp

Teren 550 mp de vanzare in Tocile

Sadu

550 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
5

283.000 €
60.21 € / mp

Teren Intravilan | 4700 MP | 2 fronturi stradal ...

Sadu

4.700 mp teren
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

125.000 €
25 € / mp

Teren 5.000 mp cu priveliște superbă – Cisnădie ...

Periferie, Cisnădie

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 36 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

12.500 €
31.25 € / mp

Teren extravilan 400mp Cisnadie

Cisnădie

La ~5km distanță

400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

32.480 €
58 € / mp

Oportunitate investiție | De vânzare, 3 parcele ...

Cisnădie

La ~5km distanță

560 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

90.500 €
35.02 € / mp

Teren extravilan | 2584 mp | Cisnadie, zona Sev ...

Periferie, Cisnădie

La ~5km distanță

2.584 mp teren
f.s. 106 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

40.000 €
72.73 € / mp

Teren 550 mp de vânzare – PUZ aprobat, zonă Cal ...

Periferie, Cisnădie

La ~5km distanță

550 mp teren
f.s. 24.75 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

175.000 €
220.500 €
50 € / mp

Teren 3.500 mp intravilan – Cisnădie, deschider ...

Exterior Est, Cisnădie

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

99.023 €
75.150 €
197.65 € / mp

Teren intravilan 501 mp – Calea Cisnădiei, uzin ...

Exterior Nord, Cisnădie

La ~5km distanță

501 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
1

98.000 €
70 € / mp

Teren intravilan zona Tocile

Central, Cisnădie

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

55.000 €
64.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare aflat in Zona Aerod ...

Exterior Sud, Cisnădie

La ~5km distanță

859 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
5 € / mp

Teren extravilan agricol + fanata 21000mp Cisna ...

Cisnădie

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

13.500 €
33.75 € / mp

Teren extravilan pentru cabana si gradina 400 m ...

Cisnădie

La ~5km distanță

400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

130.500 €
87 € / mp

Teren de 1500 mp cu 2 deschideri de 50 si 30 me ...

Cisnădie

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

32.500 €
80.25 € / mp

Teren intravilan de vanzare aflat in Zona Aerod ...

Exterior Sud, Cisnădie

La ~5km distanță

405 mp teren
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 32,500 € și 35.000 €
Agenție

11 luni în urmă
8

90.000 €
25.88 € / mp

Teren intravilan de 3477 mp cu deschidere de 35 ...

Boița

La ~5km distanță

3.477 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

90.000 €
25.88 € / mp

Teren intravilan 3450 mp Boita, 35 m deschidere ...

Boița

La ~5km distanță

3.477 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

47.736 €
8 € / mp

Teren de vanzare in Vii, Podul Olt

Tălmaciu

La ~5km distanță

5.967 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

60.000 €
24.09 € / mp

Teren extravilan - Talmaciu

Vest, Tălmaciu

La ~5km distanță

2.491 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

18.000 €
35.71 € / mp

Parcelă de teren extravilan de vânzar ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

504 mp teren
f.s. 31.270000457764 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

12.500 €
25 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 500 mp – Tălmaciu ...

Tălmaciu

La ~5km distanță

500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
18

39.200 €
14 € / mp

Teren de vanzare

Tălmaciu

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
12

33.900 €
36.000 €
39.33 € / mp

Grădină 862 mp cu cabanuta și pomi fructiferi – ...

Periferie, Tălmaciu

La ~5km distanță

862 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
6

14.900 €
21.44 € / mp

Teren intravilan de vanzare in cartier Armeni ...

Periferie, Tălmaciu

La ~5km distanță

695 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

61.990 €
80.61 € / mp

Teren intravilan 769 mp cu priveliște către mun ...

Tălmaciu

La ~5km distanță

769 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
5

19.800 €
36 € / mp

Teren extravilan 550mp la drum ,spre vanzare i ...

Veștem

La ~5km distanță

550 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

153.000 €
58.85 € / mp

Teren Extravilan | 2600Mp | Zona Veștem

Veștem

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 70 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

540.000 €
20.15 € / mp

Teren de vinzare in Jud. Sibiu, Cisnadioara 268 ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

26.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 540,000 € și 590.000 €
Agenție

10 luni în urmă
1

45.400 €
100 € / mp

Parcele de vanzare cu utilitati pe strada Cires ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

454 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

52.500 €
104.79 € / mp

Teren intravilan Cisnadioara

Cisnădioara

La ~5km distanță

501 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol