Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
5

21.000 €
14 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Cârțișoara | Vede ...

Cârțișoara

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
9.19 € / mp

Teren extravilan 2719mp - zona Cârțișoara

Cârțișoara

2.719 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
5

20.900 €
11.61 € / mp

Teren cu potențial turistic I Cârțișoara I 1800 ...

Cârțișoara

1.800 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
4

24.000 €
8 € / mp

Teren cu potențial turistic I Cârțișoara I 3000 ...

Cârțișoara

3.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
7

52.200 €
29 € / mp

Teren extravilan de vânzare | Cârțișoara | 1800 ...

Cârțișoara

1.800 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
6

70.000 €
30.43 € / mp

Teren extravilan 2.300 mp – Cârțișoara, județul ...

Cârțișoara

2.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

15.900 €
31.18 € / mp

Parcele teren Transfagarasan - 463mp - 510mp - ...

Cârțișoara

510 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

31.500 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare - Arpasul de Sus

Arpașu de Sus

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

17.000 €
5.67 € / mp

Teren Extravilan situat la intersectia DN1 cu T ...

Cârța

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
31

58.200 €
10 € / mp

Oferta teren 5820mp optim casa de vacanta -zon ...

Colun

La ~10km distanță

5.820 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol

Agenție

10 luni în urmă
9

120.000 €
26.09 € / mp

Teren in zona turistica Porumbacu de Sus, 4600 ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

31.421 €
18.30 € / mp

Teren INTRAVILAN in Porumbacu de Jos- 1717 mp- ...

Porumbacu de Jos

La ~10km distanță

1.717 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

65.000 €
33.61 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare 1934mp la Brambura ...

Avrig

La ~15km distanță

1.934 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
2

83.000 €
25.15 € / mp

Teren Extravilan | 3.300 Mp | Valea Avrigului

Nord, Avrig

La ~15km distanță

3.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
2

608.000 €
24.32 € / mp

Teren Extravilan | 25.000 Mp | Valea Avrigului

Ultracentral, Avrig

La ~15km distanță

25.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

77.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan 2100 mp - Valea Avligului - Si ...

Exterior Sud, Avrig

La ~15km distanță

2.100 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
2

126.000 €
35 € / mp

Teren de vânzare 3600 mp, Valea Avrigului, Sibi ...

Exterior Sud, Avrig

La ~15km distanță

3.600 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

85.653 €
31 € / mp

Teren intravilan de vânzare 1350+1413 mp zona V ...

Exterior Est, Avrig

La ~15km distanță

2.763 mp teren
f.s. 27 m
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
11

36.000 €
18 € / mp

Oferta Limitata! Teren 4000mp V Avrigului 18e/m ...

Sud, Avrig

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

615.000 €
24.12 € / mp

Teren 25.500 mp Valea Avrigului

Sud-Est, Avrig

La ~15km distanță

25.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

41.000 €
41 € / mp

Teren de vanzare intravilan 1000mp Sibiu Avrig

Nord, Avrig

La ~15km distanță

1.000 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
3

80.000 €
10.67 € / mp

Teren Extravilan | 7.500 Mp | Sacadate

Săcădate

La ~15km distanță

7.500 mp teren
f.s. 56 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
9

59.000 €
7.98 € / mp

Oportunități de Investiție în Terenuri Sebesul ...

Racovița

La ~20km distanță

7.390 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

60.000 €
15 € / mp

Teren de vânzare – 4.000 mp la intrare in Bradu ...

Bradu

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

8.000 €
16 € / mp

Teren 500 mp în Bradu, Sibiu – 8.000 € – Zonă l ...

Bradu

La ~20km distanță

500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

81.999 €
10.93 € / mp

Teren de 7.500 mp de vânzare în Bradu, Avrig-CO ...

Bradu

La ~20km distanță

7.500 mp teren
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

73.000 €
7.30 € / mp

Teren | Extravilan | Oportunitate Investiție | ...

Bradu

La ~20km distanță

10.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

44.000 €
22 € / mp

Teren cu potențial turistic I Bradu I Vedere Pa ...

Bradu

La ~20km distanță

2.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

95.000 €
9.50 € / mp

Teren | Sat Bradu, Jud. Sibiu | Ideal Cabane A- ...

Bradu

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

34.000 €
21.30 € / mp

Teren intravilan zona Sambata de Sus 1596 mp de ...

Sâmbăta de Sus

La ~20km distanță

1.596 mp teren
Intravilan
Agricol

Terenuri agricole de vânzare în Cârțișoara, județul Sibiu

Cârțișoara, situată în inima județului Sibiu, este o zonă pitorească, cunoscută pentru peisajele sale naturale și apropierea de atracții turistice precum Transfăgărășanul. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor agricole din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 25.000 euro, cu oferte ce încep de la 20.900 euro și ajung până la 70.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 69.501 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 17 euro, cu valori variind între 8 euro și 30 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 70 de zile, indicând o piață activă.

Cârțișoara reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri agricole, datorită prețurilor accesibile și a peisajului natural deosebit. Ești pregătit să investești în această zonă? Explorează acum terenurile agricole disponibile în Cârțișoara!