Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

11.000 €
5.74 € / mp

Teren 1,915mp Breb / Drumul Principal

Breb

1.915 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Breb

6.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

78.000 €
3.74 € / mp

Teren 20,876mp Breb / Drumul Principal

Breb

20.876 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oază de liniște – teren de vânzare 6.725 mp

Hoteni

La ~5km distanță

6.725 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

186.668 €
2 € / mp

Teren 93.334 mp Ocna Sugatag, la Borcut

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

93.334 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

148.000 €
25.72 € / mp

Teren intravilan de 5.755 mp în Doboe&#537 ...

Sighetu Marmației

La ~20km distanță

5.755 mp teren
Intravilan
Agricol

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
36.11 € / mp

Teren 720mp Sighetu Marmatiei / Strada Lazul Se ...

Est, Sighetu Marmației

La ~20km distanță

720 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

71.169 €
21 € / mp

Teren intravilan Tautii de Sus- cu panorama

Tăuții de Sus

La ~20km distanță

3.389 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
9

320.000 €
45.71 € / mp

ZONA KIA teren intravilan 7000mp zona industria ...

Exterior Est, Baia Mare

La ~25km distanță

7.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
9

250.000 €
250 € / mp

TEREN intravilan Zona REZIDENTIALA , toate util ...

Central, Baia Mare

La ~25km distanță

1.000 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
22.99 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Baia Mare | zona ...

Vest, Baia Mare

La ~25km distanță

1.305 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

18.000 €
19.07 € / mp

DE VANZARE in zona hotel Magus - TEREN

Periferie, Baia Mare

La ~25km distanță

944,5 mp teren
f.s. 53 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

13.000 €
20.41 € / mp

Teren intravilan | 637 mp | Ulmoasa | zonă supe ...

Ulmoasa

La ~25km distanță

637 mp teren
f.s. 34 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

130.000 €
20.07 € / mp

Teren intravialn | 6476 mp | Ulmoasa | zonă sup ...

Ulmoasa

La ~25km distanță

6.476 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

170.000 €
29.31 € / mp

Teren intravilan | Berința | 5800 mp

Berința

La ~30km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
15

49.900 €
17.21 € / mp

DE VANZARE Teren Strada Victoriei Baia Mare

Independenței, Baia Mare

La ~30km distanță

2.900 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

390.000 €
15.02 € / mp

TEREN PENTRU CARTIER CASE-DE VANZARE

Satu Nou de Jos

La ~30km distanță

25.961 mp teren
Intravilan
Agricol