Proprietăți unice: 21
Proprietari: 21
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.240.000 €
40 € / mp

Teren 31000 mp în Domnești

Domnești

31.000 mp teren
f.s. 76 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
20 € / mp

Teren agricol intravilan

Jilava

7.500 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

56.000 €
4 € / mp

Vânzare 2 Terenuri Extravilan Periș–Cocioc, Ilf ...

Periș

14.000 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

154.080 €
120 € / mp

Teren 1284mp Mogosoaia

Mogoșoaia

1.284 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

265.000 €
53 € / mp

Vanzare 5000 mp teren intravilan, acces din DN1 ...

Vlădiceasca

5.000 mp teren
f.s. 26 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

295.256 €
26 € / mp

Vand teren extravilan agricol Otopeni langa uni ...

Central, Otopeni

11.356 mp teren
f.s. 55 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.234.431 €
11 € / mp

Patru terenuri de vanzare langa A0 Sintesti - V ...

Vidra

112.221 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

177.000 €
30 € / mp

Teren extravilan deschidere DN 2

Afumați

5.900 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

70.000 €
80.000 €
3.95 € / mp

Ocazie- Teren Intravilan de Vanzare- Peris Snag ...

Snagov

10.000 mp teren
f.s. 26 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

11.000 €
19.50 € / mp

Vand teren langa A0 , suprafata 564 mp

Glina

564 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5.100 €
20.99 € / mp

Vand teren langa A0

Glina

243 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

324.000 €
20 € / mp

Teren 16200+5000 la A0

Ciorogârla

16.200 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

594.920 €
139 € / mp

Vand teren la lac in Corbeanca

Corbeanca

4.280 mp teren
f.s. 45 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

81.141 €
94.486 €
12.02 € / mp

 Teren Intravilan, Ciolpani jud. IF, 6.749 mp

Ciolpani

6.749 mp teren
f.s. 108 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

122.040 €
14 € / mp

Teren intravilan Jilava

Jilava

8.717 mp teren
f.s. 80 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

55.200 €
23 € / mp

Teren 2400 mp DJ 184, Vectra Horse Club

Snagov

2.400 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

5.626.500 €
16.43 € / mp

Padure/teren de vanzare zona Iancu Nicolae - Pa ...

Central, Voluntari

342.400 mp teren
f.s. 140.88000488281 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

807.730 €
55 € / mp

Terenuri Stefanestii de Sus, pozitie strategica ...

Ștefăneștii de Jos

14.686 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

500.000 €
10 € / mp

Tancabesti 50,000mp,Golf,autostrada A0

Snagov

50.000 mp teren
f.s. 155 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.100.000 €
650.000 €
3.44 € / mp

Vand teren extravilan agricol 32 ha unitar, com ...

Periș

320.022 mp teren
f.s. 999 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

99.300 €
3 € / mp

Proprietar, terenuri agricole extravilane, cada ...

Glina

33.100 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

71.000 €
45.600 €
25.05 € / mp

Teren Intravilan Jilava-Ilfov

1 Decembrie 1918, Sector 3

La ~10km distanță

2.834 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

456.320 €
310 € / mp

Teren intravilan 1472 mp cu 310 euro/mp, toate ...

Străulești, Sector 1

La ~10km distanță

814 m

1.472 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
58.91 € / mp

Teren intravilan Drumul Lunca Veche nr. 164-168 ...

Splaiul Unirii, Sector 3

La ~10km distanță

6.450 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.430 €
5 € / mp

PROPRIETAR-Vand teren extravilan T27,T32,Creved ...

Crevedia

La ~20km distanță

5.286 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

139.035 €
65 € / mp

Oportunitate de investitie, Teren 2139 mp, Drum ...

Berceni, Sector 4

La ~20km distanță

2.139 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

331.250 €
10 € / mp

Teren extravilan Sinesti

Sinești

La ~20km distanță

33.125 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

420.000 €
21 € / mp

Teren de vanzare, Bolintin Deal, Jud. Giurgiu

Bolintin-Deal

La ~25km distanță

20.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

87.500 €
2.50 € / mp

Vand teren extravilan agricol Frumusani, 35.000 ...

Frumușani

La ~25km distanță

35.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

290.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 10000 mp Frumusani Pasarea Cal ...

Frumușani

La ~25km distanță

10.000 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri agricole de vânzare în Județul Ilfov, direct de la proprietari

Județul Ilfov, situat în apropierea Bucureștiului, este o zonă atractivă pentru investiții în terenuri agricole, datorită accesibilității și potențialului agricol. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 177.000 euro, cu oferte care încep de la 48.800 euro și pot ajunge până la 1.234.431 euro.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat ridicat, având în vedere că prețul mediu național este de 75.814 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 17.743 m², ceea ce le face ideale pentru diverse activități agricole.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 1 euro și 200 euro, cu un preț mediu de 29 euro/m².
  • Oferte accesibile: Aproximativ 30% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 45 de zile, indicând o piață activă.

Județul Ilfov reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri agricole, având oferte variate și prețuri competitive. Ești pregătit să investești în viitorul tău agricol? Explorează acum terenurile agricole disponibile!