Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

505.388 €
13 € / mp

Teren intravilan 38.876 mp, Deschidere 72 ml, C ...

Copăceni

38.876 mp teren
f.s. 72 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

14.820 €
6 € / mp

0% COMISION TEREN DE VÂNZARE DE 2470 MP CU POTE ...

Copăceni

2.470 mp teren
f.s. 12 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

58.300 €
20 € / mp

Teren de vânzare – 2.915 mp | Comuna Copăceni, ...

Copăceni

2.915 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

40.000 €
75.47 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE ADUNATII COPACENI/ ...

Copăceni

530 mp teren
f.s. 530 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200.670 €
30 € / mp

📍 Teren intravilan de vânzare/pret negociabil ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

6.689 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

114.000 €
19 € / mp

Teren intravilan 6000 mp Adunatii Copaceni Giur ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

6.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

223.200 €
10 € / mp

Teren 22320 mp - Adunații Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

22.320 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

180.000 €
14.63 € / mp

teren langa centura A0

1 Decembrie

La ~5km distanță

12.300 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

153.420 €
30 € / mp

Teren intravilan 5114 mp in comuna 1 Decembrie ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

5.114 mp teren
f.s. 41 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

747.360 €
45 € / mp

Teren intravilan 1 Decembrie Ilfov – 16.608 mp, ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

16.608 mp teren
f.s. 59 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

179.300 €
11 € / mp

Teren 16.300 mp Mogoșești | ideal investiție și ...

Mogoșești

La ~5km distanță

16.300 mp teren
f.s. 29 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

127.740 €
10 € / mp

Teren extravilan Sintești 12774 mp

Sintești

La ~5km distanță

12.774 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.234.431 €
11 € / mp

Patru terenuri de vanzare langa A0 Sintesti - V ...

Vidra

La ~5km distanță

112.221 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare, ideal investitie - Vidra, Ilf ...

Vidra

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 17.290000915527 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

35.000 €
13.10 € / mp

Vidra, Sat Cretesti, vanzare teren, comision 0

Vidra

La ~5km distanță

2.672 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

63.000 €
7.04 € / mp

Comuna Vidra, Sat Cretesti, teren extravilan

Vidra

La ~5km distanță

8.945 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

300.000 €
60 € / mp

Teren extravilan Jilava langa A0, 5000 mp, 16.8 ...

Jilava

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 16.870000839233 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

122.040 €
14 € / mp

Teren intravilan Jilava

Jilava

La ~5km distanță

8.717 mp teren
f.s. 80 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1.345.000 €
44.98 € / mp

Teren 29.900mp Jilava, langa Centura, langa zon ...

Jilava

La ~5km distanță

29.900 mp teren
f.s. 97 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

450.000 €
93.75 € / mp

Teren 4967mp | Intravilan | Utilitati | Jilava ...

Jilava

La ~5km distanță

4.800 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
4

1.200.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 12.000 mp, Deschidere 242 ml, ...

Jilava

La ~5km distanță

12.000 mp teren
f.s. 242 m
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
4

650.000 €
80.01 € / mp

Teren intravilan 8.124 mp cu deschidere 164 ml ...

Jilava

La ~5km distanță

8.124 mp teren
f.s. 164 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

590.000 €
100 € / mp

Oportunitate excelentă de investiție, ...

Jilava

La ~5km distanță

5.900 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

90.000 €
119.832 €
18.03 € / mp

Teren intravilan, Jilava, un capat in A0, ideal ...

Jilava

La ~5km distanță

4.993 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
20 € / mp

Teren agricol intravilan

Jilava

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

237.500 €
100 € / mp

TEREN Intravilan 2375MP - Baza Sportiva FCSB - ...

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

2.375 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

82.200 €
120 € / mp

TEREN Intravilan 685mp Sector 4 - Baza Sportiva ...

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

685 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

139.035 €
65 € / mp

Oportunitate de investitie, Teren 2139 mp, Drum ...

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

2.139 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

350.000 €
35 € / mp

VAND TEREN ARABIL LANGA A0 CU ACCES DIRECT LA A ...

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 16.700000762939 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

317.250 €
75 € / mp

Oportunitate investițională–Terenuri în dezvolt ...

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

4.230 mp teren
Intravilan
Agricol