Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

30.000 €
30 € / mp

Teren extravilan Craiova/Ghercesti, in spatele ...

Aeroport, Craiova

1.000 mp teren
f.s. 54 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

42.000 €
105 € / mp

Teren de vanzare/Meliss/Centura/Craiova

Sud-Est, Craiova

400 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
1

13.900 €
3.31 € / mp

Simnicu de sus_langa Craiova/ Teren extravilan, ...

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

4.200 mp teren
f.s. 59 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

16.900 €
3.38 € / mp

Simnicu de Sus, langa Craiova/ Teren extravilan ...

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 9 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

19.000 €
17.10 € / mp

Teren intravilan 1111mp Ghercești cu vizibilita ...

Ghercești

La ~10km distanță

1.111 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.500 €
56.53 € / mp

Parcele de teren cu utilitati - 400 mp

Malu Mare

La ~10km distanță

398 mp teren
f.s. 21.799999237061 m
Intravilan
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

180.000 €
12 € / mp

Teren intravilan Robanesti - Pielesti , 15.000m ...

Pielești

La ~10km distanță

15.000 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

250.000 €
50 € / mp

Teren intravilan langa Qfort Pielesti

Pielești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

24.200 €
2,016.67 € / mp

Teren extravilan 12.896 m.p. Sat Beharca, Loc. ...

Beharca

La ~15km distanță

12,9 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

102.000 €
6 € / mp

Teren de vanzare cu iesire la DN65 si cu acces ...

Priseaca

La ~20km distanță

17.000 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 90,000 € și 102.000 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
27

658.845 €
544.500 €
1.34 € / mp

De Vânzare – Fermă de Pomi Fruc ...

Oboga

La ~25km distanță

490.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
4

70.000 €
11.26 € / mp

Teren intravilan agricol 6215mp cu utilități în ...

Răcarii de Jos

La ~30km distanță

6.215 mp teren
Intravilan
Agricol

Terenuri agricole de vânzare în Craiova, Județul Dolj

Craiova, un oraș cu o bogată istorie și cultură, este un loc ideal pentru investiții în terenuri agricole. Această zonă beneficiază de un climat favorabil agriculturii și de accesibilitate bună. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor agricole din Craiova, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 100.000 euro, cu oferte care încep de la 42.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 69.501 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 13 euro, cu valori variind între 3 euro/m² și 500 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile agricole sunt listate pentru o medie de 136 de zile, indicând o piață stabilă.

Craiova oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziționarea de terenuri agricole, având un preț mediu competitiv și o diversitate de opțiuni. Ești pregătit să explorezi aceste oportunități? Verifică acum terenurile agricole disponibile în Craiova!