Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
2

58.564 €
48.400 €
147.15 € / mp

Teren intravilan, 398 mp, Jud.Cluj, Loc. Sannic ...

Sânnicoară

398 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

140.000 €
100 € / mp

196264-Teren de vanzare, Sannicoara, Cluj

Sânnicoară

1.400 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
11

69.900 €
119.69 € / mp

Teren cu toate utilitatile 584 mp, Dezmir zona ...

Dezmir

La ~5km distanță

584 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

232.000 €
80 € / mp

Teren de vânzare – 2.900 mp, Dezmir | Acces la ...

Dezmir

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 14.300000190735 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

169.000 €
58.28 € / mp

Teren Dezmir 2900 mp de vânzare, strada Trandaf ...

Dezmir

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

80.000 €
20 € / mp

Gradina ta in Apahida - Valea Maratorii, 4000 m ...

Apahida

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

39.000 €
27.86 € / mp

Teren Apahida Apahida zona Subcoasta comision 0 ...

Apahida

La ~5km distanță

1.400 mp teren
f.s. 12 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

27.800 €
7.94 € / mp

Teren Apahida / Sat pata

Apahida

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

64.575 €
35 € / mp

Teren in zona Someseni

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.845 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

2.660.000 €
2.527.000 €
200 € / mp

Vanzare teren in zona industriala

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

13.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

120.000 €
80 € / mp

Teren agricol intravilan, 1500 m.p., Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

157.329 €
27 € / mp

Teren intravilan de 5827 mp in Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.827 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

198.000 €
0.55 € / mp

Teren intravilan 3600 mp in Sopor–investitie sm ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
10

49.000 €
70 € / mp

Oportunitate de investitie in zona Hub-ului Edu ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

89.000 €
111.25 € / mp

Comision 0%! Oportunitate, teren intravilan, 80 ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

378.000 €
15.57 € / mp

Teren investiție Sopor, preț imbatabil

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

24.280 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

385.000 €
70 € / mp

Tren Soporului Intravilan ,5500 MP Utilitati, ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

88.080 €
40 € / mp

Posibilitate investitie, teren Jucu de Mijloc - ...

Jucu de Mijloc

La ~5km distanță

2.202 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

190.000 €
19 € / mp

Teren 10.000 mp pe malul Somesului Mic - Invest ...

Jucu de Mijloc

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
3

61.325 €
55 € / mp

Vanzare teren intravilan – Campenesti

Câmpenești

La ~5km distanță

1.115 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
2

39.000 €
26.53 € / mp

Teren 1470 mp,Câmpenești, utilități lângă teren

Câmpenești

La ~5km distanță

1.470 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
4

189.486 €
10.89 € / mp

Vanzare teren extravilan – Campenesti

Câmpenești

La ~5km distanță

17.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
5

200.000 €
117.65 € / mp

Teren INTRAVILAN 1700 mp, zona Iulius Mall

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.700 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
52 € / mp

Teren extravilan | 700 mp | Priveliste | sat Pa ...

Pata

La ~10km distanță

700 mp teren
f.s. 10.270000457764 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

184.000 €
16 € / mp

Teren de vanzare Pata Cluj

Pata

La ~10km distanță

11.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

87.000 €
30 € / mp

Gradina ta in Jucu de Sus - proximitate Statia ...

Jucu de Sus

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

465.000 €
29.90 € / mp

Investitie! Teren de vanzare, 1.5 ha, zona stra ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

15.554 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.854.000 €
45 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE – 4.1 HA CLUJ-NAPOCA ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

41.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

103.200 €
154.800 €
10 € / mp

Teren zona Colonia Hodai, 10320 mp, Utr - TDA-L ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

10.320 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

358.500 €
3 € / mp

Teren agricol pentru investitii, zona Valea Cal ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

119.500 mp teren
f.s. 110.65000152588 m
Extravilan
Agricol