Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
4

195.000 €
65 € / mp

Teren intravilan,3000 mp,front 30ml,Salistea No ...

Săliștea Nouă

3.000 mp teren
f.s. 30 m
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

45.050 €
15.53 € / mp

Teren extravilan 2900mp și 14ml front zona Sali ...

Săliștea Nouă

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
1

352.000 €
80 € / mp

Teren extravilan, 4400 mp, parcelabil, pretabil ...

Corușu

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

10.900 €
24.22 € / mp

Vânzare 2 parcele de teren intravilan, Chinteni ...

Chinteni

La ~5km distanță

450 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

474.000 €
15 € / mp

Oportunitate investitie, Chinteni, zona Macicas ...

Chinteni

La ~5km distanță

31.600 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

63.000 €
88.73 € / mp

Teren intravilan 710 mp, Chinteni, str.Ion Crea ...

Chinteni

La ~5km distanță

710 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

267.600 €
100 € / mp

Oportunitate investitie, teren pentru construct ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.676 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

190.000 €
32.76 € / mp

Teren de vanzare 5800mp, Front la lac Chinteni, ...

Chinteni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
2

145.000 €
25 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 5800 mp, zona Chin ...

Chinteni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
1

135.000 €
35.53 € / mp

Teren intravilan 3800 mp Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
79.37 € / mp

De vânzare teren cu puz Chinteni lac.

Chinteni

La ~5km distanță

756 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

87.000 €
30 € / mp

193621-Teren intravilan de vanzare, Com.Chinten ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
8

115.000 €
6.85 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren extravilan Ch ...

Chinteni

La ~5km distanță

16.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

479.000 €
7 € / mp

Teren de vanzare 68.463 mp Popesti Extravilan P ...

Popești

La ~5km distanță

68.403 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

133.400 €
23 € / mp

Oportunitate investitie, teren intravilan, 5800 ...

Sânmărtin

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
1

37.400 €
17 € / mp

Teren 2200 mp, în Rădaia, com Baciu

Rădaia

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
10

161.500 €
19 € / mp

Teren extravilan langa lac, 8500mp, priveliste, ...

Baciu

La ~10km distanță

8.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
8

45.000 €
30 € / mp

Teren extravilan in Popesti deal, comuna Baciu!

Baciu

La ~10km distanță

1.500 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

264.000 €
40 € / mp

De vanzare - Teren de 6600 mp în Baciu

Baciu

La ~10km distanță

6.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

135.000 €
15 € / mp

Vand sau schimb Teren extravilan 9000 mp,Corușu ...

Baciu

La ~10km distanță

9.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

248.400 €
12 € / mp

Teren extravilan, Padureni 20700 mp, alipit pad ...

Pădureni (Chinteni)

La ~10km distanță

20.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
5

37.700 €
52.200 €
6.50 € / mp

Teren in Padureni - Chinteni, 5800 mp, intravil ...

Pădureni (Chinteni)

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

152.000 €
40 € / mp

Teren intravilan, 3800 mp, parcelabil, comuna ...

Pădureni (Chinteni)

La ~10km distanță

3.800 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

19.040 €
35 € / mp

COMISION 0%- Teren 544mp Padureni (Chinteni) / ...

Pădureni (Chinteni)

La ~10km distanță

544 mp teren
f.s. 27.200000762939 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
15

89.900 €
35.17 € / mp

Teren Pădureni (Chinteni), intravilan, parcelab ...

Pădureni (Chinteni)

La ~10km distanță

2.556 mp teren
f.s. 27.659999847412 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

575.000 €
125 € / mp

Teren intravilan 4600 mp cu front de 25 m pe st ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
6

128.940 €
35 € / mp

Teren intr-o zona frumoasa, linistita , Valea ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

3.684 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
6

103.200 €
154.800 €
10 € / mp

Teren zona Colonia Hodai, 10320 mp, Utr - TDA-L ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

10.320 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

480.050 €
432.045 €
50 € / mp

Teren Colonia Hodai, 9601 mp, Utr - TDA, posibi ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

9.601 mp teren
Extravilan
Agricol