Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
11

69.900 €
119.69 € / mp

Teren cu toate utilitatile 584 mp, Dezmir zona ...

Dezmir

584 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

232.000 €
80 € / mp

Teren de vânzare – 2.900 mp, Dezmir | Acces la ...

Dezmir

2.900 mp teren
f.s. 14.300000190735 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

169.000 €
58.28 € / mp

Teren Dezmir 2900 mp de vânzare, strada Trandaf ...

Dezmir

2.900 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

140.000 €
100 € / mp

196264-Teren de vanzare, Sannicoara, Cluj

Sânnicoară

La ~5km distanță

1.400 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
2

58.564 €
48.400 €
147.15 € / mp

Teren intravilan, 398 mp, Jud.Cluj, Loc. Sannic ...

Sânnicoară

La ~5km distanță

398 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

120.000 €
80 € / mp

Teren agricol intravilan, 1500 m.p., Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Intravilan
Agricol

Agenție

10 luni în urmă
3

157.329 €
27 € / mp

Teren intravilan de 5827 mp in Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.827 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

198.000 €
0.55 € / mp

Teren intravilan 3600 mp in Sopor–investitie sm ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

89.000 €
111.25 € / mp

Comision 0%! Oportunitate, teren intravilan, 80 ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

378.000 €
15.57 € / mp

Teren investiție Sopor, preț imbatabil

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

24.280 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
10

49.000 €
70 € / mp

Oportunitate de investitie in zona Hub-ului Edu ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

385.000 €
70 € / mp

Tren Soporului Intravilan ,5500 MP Utilitati, ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

64.575 €
35 € / mp

Teren in zona Someseni

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.845 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

2.660.000 €
200 € / mp

Vanzare teren in zona industriala

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

13.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
5

200.000 €
117.65 € / mp

Teren INTRAVILAN 1700 mp, zona Iulius Mall

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.700 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

39.000 €
27.86 € / mp

Teren Apahida Apahida zona Subcoasta comision 0 ...

Apahida

La ~5km distanță

1.400 mp teren
f.s. 12 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Ieri
4

203.000 €
35 € / mp

Teren cu functiuni multiple Apahida - construir ...

Apahida

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

80.000 €
20 € / mp

Gradina ta in Apahida - Valea Maratorii, 4000 m ...

Apahida

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

27.800 €
7.94 € / mp

Teren Apahida / Sat pata

Apahida

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
52 € / mp

Teren extravilan | 700 mp | Priveliste | sat Pa ...

Pata

La ~5km distanță

700 mp teren
f.s. 10.270000457764 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

184.000 €
16 € / mp

Teren de vanzare Pata Cluj

Pata

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

88.080 €
40 € / mp

Posibilitate investitie, teren Jucu de Mijloc - ...

Jucu de Mijloc

La ~10km distanță

2.202 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

190.000 €
19 € / mp

Teren 10.000 mp pe malul Somesului Mic - Invest ...

Jucu de Mijloc

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
1

414.000 €
180 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan Be ...

Becaș, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
3

732.050 €
605.000 €
75.10 € / mp

proprietar vand teren extravilan FELEAC

Periferie, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

9.748 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

84.999 €
14.66 € / mp

Parcela de 5.800 mp. Zona Colonia Sopor EST, UT ...

Est, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

5.800 mp teren
f.s. 18.75 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

200.000 €
11.90 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 16810 mp, zona Val ...

Exterior Nord, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

16.810 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

75.000 €
34.64 € / mp

Teren extravilan, 2165 mp, priveliste, zona Dea ...

Exterior Nord, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

2.165 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

123.500 €
25 € / mp

Teren extravilan, 4940 mp, zona Dealul Fanatelo ...

Exterior Nord, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

4.940 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

19.900 €
39.80 € / mp

Teren Extravilan, 500 mp, front 40m, zona Beta ...

Central, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

500 mp teren
Extravilan
Agricol