Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

59.900 €
3.23 € / mp

Teren 18,537mp Poiana Marului / Comision 0%

Poiana Mărului

18.537 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
12

82.000 €
5 € / mp

Teren Poiana Marului pretabil investitie 5 euro ...

Poiana Mărului

16.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

46.500 €
4.01 € / mp

Teren Poiana Marului 4 euro/mp pretabil investi ...

Poiana Mărului

11.600 mp teren
Extravilan
Fâneață

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

213.925 €
25 € / mp

Oportunitate de investitie în Zarnesti I Teren ...

Zărnești

La ~5km distanță

8.557 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

17.700 €
18.880 €
15 € / mp

Teren intravilan de vânzare 1180 mp – Zărnești

Sud, Zărnești

La ~5km distanță

1.180 mp teren
f.s. 12.560000419617 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
12

27.063 €
29.999 €
4.50 € / mp

Teren Holbav - Holbav 6.014 mp Extravilan

Holbav

La ~10km distanță

6.014 mp teren
f.s. 68 m
Extravilan
Agricol

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

35.000 €
8.02 € / mp

Teren 4,363mp Holbav / COMISION 0%

Holbav

La ~10km distanță

4.363 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

66.300 €
8.50 € / mp

Teren extravilan Tohan cu priveliste

Tohanu Nou

La ~10km distanță

7.800 mp teren
f.s. 41 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

396.000 €
40 € / mp

Teren De Vanzare 9900 Mp 3 km Bran 25 km Brasov

Tohanu Nou

La ~10km distanță

9.900 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

79.000 €
78.37 € / mp

Teren 3 Km Bran 25 Km Brasov

Tohanu Nou

La ~10km distanță

1.008 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
14

30.000 €
33.33 € / mp

Teren Bran Zarnesti 3 km Castelul Bran 25 km Br ...

Tohanu Nou

La ~10km distanță

900 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

85.000 €
20.24 € / mp

Teren intravilan 4200 mp Tohanu Nou

Tohanu Nou

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
13

85.000 €
6.26 € / mp

Teren cu energie speciala, Pestera/ 13570mp ext ...

Peștera

La ~10km distanță

13.570 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
10

114.600 €
25 € / mp

Teren cu priveliste deosebita /muntii Bucegi,in ...

Peștera

La ~10km distanță

4.584 mp teren
f.s. 49 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
8

80.160 €
20 € / mp

Sat Peștera – Moeciu | Vedere panora ...

Peștera

La ~10km distanță

4.008 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
11

48.500 €
18.06 € / mp

Teren de poveste, intru-un sat de poveste Peste ...

Peștera

La ~10km distanță

2.686 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Fâneață
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25.000 €
5 € / mp

Teren 5,000mp Vulcan / DN 112A

Vulcan

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 38.599998474121 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

96.195 €
5 € / mp

Teren extravilan arabil 19239mp Vulcan spre Cod ...

Vulcan

La ~10km distanță

19.239 mp teren
f.s. 28.190000534058 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
8

74.000 €
4.93 € / mp

Teren de vanzare pentru investitie

Vulcan

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Extravilan
Fâneață
Agenție

9 luni în urmă
3

159.500 €
27.74 € / mp

Teren extravilan de vanzare -5750 mp- deschider ...

Vulcan

La ~10km distanță

5.750 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

94.000 €
31.85 € / mp

Teren Sohodol cu vedere catre M-tii Bucegi

Bran

La ~10km distanță

2.951 mp teren
f.s. 46 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
10

325.000 €
65 € / mp

Teren Intravila la 2km de Castelul Bran

Bran

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

95.000 €
10.16 € / mp

Teren 9350 mp Bran Livada, Extravilan

Bran

La ~10km distanță

9.350 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

75.000 €
8.06 € / mp

Teren cu suprafata generoasa in zona pitoreasca ...

Bran

La ~10km distanță

9.300 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
16

130.000 €
86.67 € / mp

Teren 1500mp, intravilan cu utilitati, in proxi ...

Bran

La ~10km distanță

1.500 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

99.801 €
9 € / mp

Teren Bran Sohodol - 11089, extravilan

Bran

La ~10km distanță

11.089 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

100.000 €
10 € / mp

Teren 10,000mp Rasnov / Drumul Panicel

Pănicel, Râșnov

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

117.000 €
39 € / mp

Teren 3000mp de vânzare în Râșnov / Pănicel

Pănicel, Râșnov

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

43.640 €
5.25 € / mp

Teren 8,310 mp Sohodol, Bran, jud. Brasov

Sohodol

La ~10km distanță

8.310 mp teren
f.s. 42.209999084473 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

195.125 €
25 € / mp

Teren intravilan Sohodol, priveliste catre Buce ...

Sohodol

La ~10km distanță

7.805 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol