Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă

229.060 €
4 € / mp

Teren agricol 57265 mp. Feldioara cu potential ...

Feldioara

57.265 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

1.512.000 €
14 € / mp

Ideal Investitie - 10HA teren industrial cu des ...

Feldioara

108.000 mp teren
f.s. 240 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

161.000 €
7 € / mp

Teren cu front la DN13 spre Feldioara.

Feldioara

23.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
3

130.000 €
3.02 € / mp

VAND TEREN ARABIL 3 HA SI PASUNE 1,3 HA IN FELD ...

Feldioara

43.000 mp teren
f.s. 163 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

300.000 €
5,000.00 € / mp

VAND TEREN AGRICOL 6 HA IRIGABIL SI NEINUNDABIL ...

Feldioara

60 mp teren
f.s. 220 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

80.000 €
8 € / mp

Teren extravilan potențial industrial | 10.000 ...

Feldioara

10.000 mp teren
f.s. 85 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

3.630.000 €
3.30 € / mp

Teten 120 ha agricol compact.

Feldioara

f.s. 1000 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

627.000 €
9.50 € / mp

Teren Feldioara cu deschidere la DN 13

Feldioara

66.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 627,000 € și 712.500 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
1

103.875 €
1.25 € / mp

De vânzare 17 parcele de teren exravilan & ...

Hăghig

La ~5km distanță

83.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
7

449.900 €
24.99 € / mp

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol+ construct ...

Rotbav

La ~5km distanță

18.000 mp teren
f.s. 180 m
Extravilan
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.000 €
0.50 € / mp

Cupar teren

Iarăș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Intravilan
Agricol

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

264.550 €
5.50 € / mp

Oază de Natură și Potențial ...

Hălchiu

La ~5km distanță

48.100 mp teren
f.s. 239 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

450.000 €
9 € / mp

Teren 50000mp Extravilan-Intrare Halchiu-Cod 52 ...

Hălchiu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
10

74.900 €
14.98 € / mp

Teren Halchiu 5000 mp cu utilitati si puz

Hălchiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 147 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

70.000 €
7 € / mp

TEREN ARABIL HALCHIU-CODLEA

Hălchiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 85 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

29.867 €
24.684 €
58.56 € / mp

Vanzare loturi teren pentru case cu utilitati ...

Hălchiu

La ~5km distanță

510 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

350.000 €
7 € / mp

Teren Halchiu cu deschidere la DJ 112 A

Hălchiu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

125.000 €
12.50 € / mp

Lot intravilan, deschidere extindere, Central, ...

Hălchiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

366.025 €
302.500 €
17.43 € / mp

FILM! 30.000mp teren intravilan industrial, Cen ...

Hălchiu

La ~5km distanță

21.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

150.000 €
5 € / mp

Teren 30.000 MP | Hălchiu | Jud. Brasov

Hălchiu

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
7

17.500 €
5 € / mp

Teren 3.500 MP | Hălchiu | Jud. Brasov

Hălchiu

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
7

54.375 €
5 € / mp

Teren 10.875 MP | Hălchiu | Jud. Brasov

Hălchiu

La ~5km distanță

10.875 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

108.000 €
2.40 € / mp

TEREN AGRICOL DE VANZARE - BOD - BRASOV 4,5 HA

Bod

La ~5km distanță

45.000 mp teren
f.s. 113 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

105.086 €
4.80 € / mp

Teren 21,893mp Bod / Comision 0% cumpărător

Bod

La ~5km distanță

21.893 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

460.000 €
5 € / mp

Teren 9,2 Ha Bod |Logistic / Industrial| Doar 5 ...

Bod

La ~5km distanță

92.000 mp teren
f.s. 260 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
6

250.000 €
5 € / mp

Teren extravilan intrare Bod din Sanpetru pentr ...

Bod

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 66 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

26.500 €
52.58 € / mp

Teren intravilan la intrare in Bod dinspre Sanp ...

Bod

La ~5km distanță

504 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

700.000 €
35 € / mp

2ha cu front la DJ103, Bod – Sanpetru

Bod

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

110.000 €
4.98 € / mp

Oportunitate de investiție cu Exclusivitat ...

Bod

La ~5km distanță

22.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

15.000 €
6 € / mp

Vand teren extravilan

Bod

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol