Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
4

33.000 €
5.08 € / mp

Teren centura Brasov pretabil investitie 5 euro ...

Centură, Brașov

6.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
1

29.000 €
5 € / mp

Teren centura Brasov pretabil investitie 5 euro ...

Centură, Brașov

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

545.950 €
25 € / mp

VAND TEREN ARABIL INTRAVILAN BRASOV INCLUS IN P ...

Centură, Brașov

21.838 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
14

449.900 €
24.99 € / mp

FILM! Zona extinsa, teren mixt,18.000 mp, ideal ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

18.000 mp teren
f.s. 180 m
Extravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

34.800 €
4 € / mp

De vanzare teren extravilan BOD SAT

Exterior Nord, Brașov

La ~5km distanță

8.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
7

558.700 €
37 € / mp

Teren industrial intravilan Brasov, langa Inna ...

Periferie, Brașov

La ~5km distanță

15.100 mp teren
f.s. 80 m
Intravilan
Agricol

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

840.000 €
28 € / mp

Teren intravilan, 30000 mp, zona Hanul din Arde ...

Nord, Brașov

La ~5km distanță

30.000 mp teren
f.s. 226 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

125.000 €
12.50 € / mp

FILM! 10.000mp teren intravilan, Central, Halch ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

25.000 €
71.02 € / mp

Parcele casa 352mp , Triaj-Sanpetru!

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

352 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

73.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan I Brasov, Zona Triaj - 25 Euro ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.920 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

267.500 €
25 € / mp

Teren intravilan Brașov

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

10.700 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

3.000.000 €
209.79 € / mp

Teren 14.300 mp zona Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

14.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Ieri
13

39.900 €
133 € / mp

Teren 300 mp – Grădină amenajată, Triaj Brașov ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
20

511.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan I 25 Euro/ mp I Brasov - Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

20.440 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

19.500 €
37.94 € / mp

Comision 0! Gradina ta din Brasov 300mp, 514mp ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

514 mp teren
f.s. 24.569999694824 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

11.000 €
36.67 € / mp

Comision 0! Gradina ta din Brasov 300mp, 514mp ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

300 mp teren
f.s. 21.969999313354 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

1.250.000 €
398.85 € / mp

Teren 3134mp Centrul Vechi cu front la strada, ...

Centrul Istoric, Brașov

La ~5km distanță

3.134 mp teren
f.s. 51 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

100.000 €
20.41 € / mp

De vanzare

13 Decembrie, Brașov

La ~5km distanță

4.900 mp teren
f.s. 54 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.248.000 €
78 € / mp

TEREN VANZARE BRASOV

Avantgarden, Brașov

La ~5km distanță

16.000 mp teren
f.s. 44 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
7

6.600.000 €
131.59 € / mp

Teren Intravilan 60.000mp

Bartolomeu, Brașov

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

45 €
0.01 € / mp

TEREN INDUSTRIAL BARTOLOMEU STRADAL

Bartolomeu, Brașov

La ~5km distanță

8.112 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

39.900 €
19.95 € / mp

Teren intravilan cu potențial dezvoltare rezide ...

Bartolomeu, Brașov

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

299.500 €
14.70 € / mp

Teren intravilan 20.374mp, cu utilitati si surs ...

Schei, Brașov

La ~5km distanță

20.374 mp teren
f.s. 114 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

240.000 €
11.80 € / mp

Teren arabil intravilan , priveliste mirifica , ...

Schei, Brașov

La ~5km distanță

20.347 mp teren
f.s. 1000 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
7

269.000 €
124.54 € / mp

Teren de vanzare zona Bunloc

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

2.160 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

73.000 €
9.73 € / mp

Vânzare teren extravilan 7500 mp, Berceni, Ilfo ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
5

161.000 €
3,037.74 € / mp

Teren extravilan

Exterior Est, Săcele

La ~5km distanță

53,81 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

269.700 €
29 € / mp

Teren 9.300 mp Strada Rampei Brasov

Săcele

La ~5km distanță

9.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

209.000 €
23.22 € / mp

Teren 9000 mp Sacele Izvor, front 356 m la DJ 1 ...

Nord-Vest, Săcele

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 356 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

120.992 €
99.994 €
19.21 € / mp

Teren Investiție 6300mp Săcele - 10m de Utilită ...

Exterior Nord, Săcele

La ~5km distanță

6.300 mp teren
f.s. 18.239999771118 m
Extravilan
Agricol